ساعت 24 -سایت فردا نیوز نزدیک به نواصول گرایان به حواشی ایجاد شده درباره صحبت های رییس مجلس درباره عنابستانی واکنش نشان داد.

سایت فردا نوشته ؛« در حالی که بخش زیادی از پاسخ های رییس مجلس با استقبال دانشجویان مواجه شد اما به واسطه برداشتی از صحبت وی درباره ماجرای عنابستانی برخی افراد و جریان ها از روز گذشته تلاش کردند تا طوری وانمود کنند که انگار قالیباف از عنابستانی حمایت کرده است در حالی که این یک روایت وارونه و غیر واقعی از اصل ماجرا است.»

در ادامه گزارش فردا آمده که ؛« قالیباف در صحبت روز گذشته به صراحت این اقدام عنابستانی را اشتباه دانسته و حتی از کم کاری کمیته نظارت بر رفتار نمایندگان انتقاد می کند با این وجود بدون اشاره به این بخش صحبت های رییس مجلس بر موضوع هل دادن تکیه می شود. موضوعی که قابل مناقشه است و روایت های مختلفی از آن وجود دارد. چرا که همچنان فیلم اصلی این ماجرا گویا در اختیار مجلس قرار داده نشده و ابهامات فراوانی درباره این موضوع وجود دارد.» این سایت در نهایت این حاشیه سازی را پروژه ای جدید برای تخریب قالیباف توصیف کرده است:« در این ماجرا گویا متن موضوع که پاسخ های صریح و شفاف قالیباف و محکومیت اقدام عنابستانی بوده کنار رفته و طوری وانمود می شود که انگار قالیباف حامی اقدام اشتباه این نماینده بوده است که اساسا خلاف واقع است. مواجهه ای که به نظر یک پروژه جدید برای تخریب قالیباف به نظر می رسد تا روشن شدن حقیقت و حتی شنیدن واقعیت.»

کد خبر 571842

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.