کد خبر 574389
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳

ساعت۲۴-سرمربی جدید تیم ملی فوتسال زنان بدون هیچ تو ضیحی فرشته کریمی را به تیم دعوت نکرد.

فروزان سلیمانی سرمربی جدید تیم ملی فوتسال زنان بعد از قطعی‌شدن انتخابش، فهرستی از نفرات مدنظر خود را برای برپایی اولین اردوی تیم ملی در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داد تا مسئولان فدراسیون برای برگزاری اردوی 3 روزه به میزبانی کمپ تیم‌های ملی هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

فهرست 20 نفره سلیمانی در شرایطی تنظیم شده بود که مهسا کمالی به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیم ملی نبود و تعداد نفرات به 19 نفر کاهش پیدا کرد و در کنار این مسئله، غیبت چند بازیکن بسیار عجیب به نظر می‌رسید؛ بزرگ‌ترین غایب فهرست فروزان سلیمانی بدون‌تردید کسی نیست جز فرشته کریمی!

ستاره فوتسال زنان ایران که سابقه درخشش در پیراهن تیم ملی و رسیدن به 2 عنوان برترین فوتسالیست زن آسیا را دارد و در حال حاضر نیز در لیگ کویت در فصلی که گذشت، توانسته عملکردی درخشان را از خود به جای بگذارد و یکی از بهترین‌های این لیگ بوده و در اوج آمادگی به سر می‌برد.

با این‌حال اما فروزان سلیمانی تصمیم گرفته تا نام از نام ستاره 32 ساله فوتسال زنان بگذرد و او را در جمع دعوت‌شدگان به اردوی ملی در راه آماده‌سازی برای شرکت در مسابقات کافا 2022 قرار نداده است!

باید دید پاسخ سرمربی تیم ملی به عدم دعوت کریمی چیست اما پیگیری‌های خبرنگار ما از مسئولان اتحادیه فوتبال کویت نشان می‌دهد که هیچ نامه‌ای برای استعلام وضعیت فرشته کریمی از سوی فدراسیون فوتبال ایران به کویت ارسال نشده و این مسئله نشان از تصمیم فروزان سلیمانی برای عدم دعوت ستاره فوتسال زنان دارد، نه عدم صدور مجوز از سوی کویتی‌ها.

کد خبر 574389

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.