کد خبر 575153
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱

ساعت۲۴-بعد از ۴۸ ساعت پرماجرای و تغییرات مدیریتی در پرسپولیس، آنها اکنون به دنبال برد مقابل فجرسپاسی هستند.

۲۴ ساعت بعد از استعفای مجید صدری از سرپرستی باشگاه پرسپولیس، وزارت ورزش در نهایت حکم به انتخابات جدیدی در هیات مدیره این باشگاه داد و رضا درویش را به عنوان مدیرعامل جدید سرخپوشان معرفی کرد.

اکنون در تغییرات شکل گرفته، پرسپولیس نیز که در بازی قبلی خود به نتیجه مطلوبی دست نیافته و جایگاه خود در کورس مدعیان را در خطر می‌‎بیند، باید برابر فجرسپاسی قرار گیرد. تیمی که بعد از چند سال حسرت بار دیگر در لیگ برتر حضور یافته و هنوز با نتایج پرنوسانی مواجه است و نتوانسته امید هوادارانش بابت بقا در لیگ برتر را بالا ببرد.

مصدومیت عیسی آل کثیر مهمترین اتفاق فنی در تیم پرسپولیس است که تغییراتی را در خط حمله این تیم شکل خواهد داد. در کنار مصدومیت عیسی آل کثیر، وضعیت حامد پاکدل، علی شجاعی و امید عالیشاه نیز برای این بازی و همراهی این تیم فراهم نشده است.

در چنین شرایط حضور حامد لک که همچنان با رفتن بوژیدار رادوشوویچ بی رقیب درون دروازه سرخپوشان قرار دارد و بعد از گلی که مقابل پدیده مشهد دریافت کرده، امیدوار است برابر دیگر تیم پایین جدولی موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش شود.

در خط دفاعی پرسپولیس بازگشت کاپیتان باتجربه این تیم مهمترین تغییر خواهد بود. سیدجلال حسینی در این بازی جانشین علی نعمتی خواهد شد و در کنار خود فرشاد فرجی را خواهد دید و امیدوار به مقابله با فاز تهاجمی حریف که روی ضدحمله حساب خواهد کرد، است. در سمت راست دفاعی نیز مهدی شیری حضور دارد و در سمت چپ نیز سعید آقایی به میدان خواهد رفت. دو بازیکنی که قطعا قادر خواهند بود با نمایش موفق خود خصوصا در فاز تهاجمی و اضافه شدن به کانال تهاجمی این تیم، سهم زیادی در موفقیت برای دستیابی به دروازه حریف خواهند داشت.

در خط میانی پرسپولیس نیز میلاد سرلک در کنار کمال کامیابی نیا با خصوصیات تدافعی و فیزیکی بیشتر برابر حریف خواهند بود. سیامک نعمتی و مهدی ترابی به عنوان دو وینگر سرخپوشان وظیفه ایجاد موقعیت سازی و بازیسازی برای دو مهاجم پرسپولیس را برعهده دارند. دو بازیکنی که با خصوصیات تکنیکی و قدرت پا به توپ و البته شوت‌های غیرمنتظره خود، قادر خواهند بود برای شرایط دفاعی فجرسپاسی کمک بزرگی به این تیم کنند.

با مصدومیت رباط صلیبی عیسی آل کثیر اکنون تغییراتی برابر فجرسپاسی در خط حمله شکل خواهد گرفت. مهدی عبدی به عنوان مهاجم جانشین عیسی آل کثیر در خط حمله به کار گرفته خواهد شد و در کنار خود وحید امیری را خواهد داشت تا دوندگی در خط حمله پرسپولیس نیز به اوج خود برسد. دو بازیکنی که باید دید قادر خواهند بود قفل دروازه حریف را باز کنند یا خیر.

ترکیب احتمالی پرسپولیس؛حامد لک،سیدجلال حسینی،فرشاد فرجی،مهدی شیری،سعید آقایی،میلاد سرلک،کمال کامیابی نیا،سیامک نعمتی،مهدی ترابی،وحید امیری،مهدی عبدی

کد خبر 575153

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.