ساعت۲۴-رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید باشگاه در صدد است که با رایزنی برائت بگیرد و در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.

بیژن ذوالفقارنسب درباره مراسم بدرقه تیم ملی بانوان به مسابقات جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: بسیار خوشحالم که دختران کشورمان برای اولین بار در چنین مسابقه مهمی شرکت می‌کنند و من به دفعات تمریناتشان را از نزدیک دیدم. مربی‌شان باهوش و تحصیل‌کرده است و کل تیم با وجود مشکلات مثل یک خانواده دارند زندگی می‌کنند و زحمت می‌کشند. من بسیار خوشبینم که در این مسابقات نتایج خوبی را به دست می‌آورند و باید از آقای عزیزی خادم تشکر کرد که چنین مراسم خوبی را برای نماینده‌های کشورمان ترتیب داد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره مشکلات این باشگاه گفت: مشکلات پرسپولیس به اعتقاد من دو صفحه دارد و یک صفحه قشنگ و خوش ترکیب و یک صفحه هم مکدر است و هنر مسئولان این است که بتوانند هر دو صفحه را یک رنگ کنند، رضایت کامل بازیکنان را به وجود بیاورند و امکانات را فراهم کنند. حق و حقوق فوتبالیست‌ها باید پرداخت شود چون آن‌ها جز فوتبال کار دیگری انجام نمی‌دهند. باید با دلگرمی بیشتری در اختیار تیم‌شان باشند تا نتایج خوبی کسب کنند. همچنین باشگاه در صدد است که بودجه لازم را فراهم کند و مشکلات بین المللی از جمله مساله حذف از آسیا را با رایزنی حل کند، برائت بگیرد و در مسابقات آسیایی شرکت کند.

کد خبر 575256

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.