کد خبر 575546
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۸

ساعت24- دزدان نقابدار به خانه لوری لافلین، هنرپیشه هالیوودی و همسرش، موسیمو جیانولی، حمله کردند و در جریان این سرقت از خانه شان در منطقه لس آنجلس، یک میلیون دلار جواهرات مورد سرقت قرار گرفت.

انتخاب: دزدان نقابدار به خانه لوری لافلین، هنرپیشه هالیوودی و همسرش، موسیمو جیانولی، حمله کردند و در جریان این سرقت از خانه شان در منطقه لس آنجلس، یک میلیون دلار جواهرات مورد سرقت قرار گرفت.

به نقل از نیویورک پست، جالب است بدانید که لافلین، ستاره سابق «فول هاوس»، در سال ۲۰۲۰ پس از محکوم شدن در یک طرح رشوه خواری در دانشگاه، دو ماه را در زندان گذراند. شوهر طراح مد او نیز به دلیل نقشش در این رسوایی به مدت پنج ماه زندانی شد.

دزدان نقابدار، جواهرات بازیگر مشهور را سرقت کردند

دوربین‌های مداربسته سارقان را در حال شکستن پنجره اتاق خواب، در حالی که لباس سیاه پوشیده بودند و صورت هایشان با ماسک پوشانده شده بود، شکار کردند. سارقان با جعبه‌ای از جواهرات لافلین فرار کردند. لافلین و جیانولی در زمان سرقت در خانه نبودند.

پلیس بر این باور است که سرقت توسط باندی از جنایتکاران آمریکای جنوبی انجام شده است که به مکان‌هایی در سراسر ایالات متحده حمله کردند، سپس قبل از اقدام مقامات پلیس، از کشور فرار کردند.

کد خبر 575546

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.