کد خبر 575698
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲

ساعت۲۴-باشگاه فولاد به دلیل پیشنهاد مالی سنگین برای جذب دروازه استقلال، با این باشگاه هنوز به توافق نرسیده است.

در حالی که جواد نکونام سرمربی تیم فولاد چند روزی است لیست خود را به باشگاه تحویل داده است تا تیم برای ادامه رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا تقویت شود، اما هنوز مسئولان این باشگاه نتوانسته اند با بازیکنی به توافق برسند.

به گزارش ایسنا، رشید مظاهری از جمله بازیکنان مدنظر فولاد از تیم استقلال هستند که باشگاه فعلا با گزینه ای به توافق نرسیده است و حتی در حالی که به نظر می رسید انتقال مظاهری به فولاد حتمی شده است اما با پیشنهاد شش میلیاردی استقلال به فولاد و معاوضه با سعادت حردانی باعث شد که باشگاه فولاد این موضوع را نپذیرد و مسئولان فولاد قید جذب مظاهری را در حالی که به گلر نیاز دارند، بزنند. علاوه بر این، ۱۳ میلیارد هم رقم پیشنهادی رشید مظاهری برای دستمزد خود به باشگاه فولاد بوده است. ضمن این که

فولاد در نیم فصل اول لیگ برتر به دلیل کمبود بازیکن و مصدومیت های پی در پی بازیکنان خود با مشکلات فراوانی مواجه شد. اکنون نیز نکونام در تلاش است که تیمش با جذب بازیکنان مدنظر برابر پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر حاضر شود، موضوعی که با توجه روند کُند مذاکرات باشگاه فولاد با بازیکنان مدنظر، بعید به نظر می رسد.

کد خبر 575698

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.