کد خبر 575908
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱

ساعت۲۴-رهبر جریان صدر عراق به گردان‌های سرایا السلام، شاخه نظامی این جریان دستور داد که آماده مقابله با هرگونه خطر احتمالی باشند.

به نقل از پایگاه شفق نیوز، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق در توییتی نوشت: دشمن تروریستی می‌گوید که می‌آید پس اگر می‌آیید ما قادر و توانا هستیم اما مشکل بزرگتر این است که برخی مسئله را بزرگنمایی می‌کنند تا ترس و رعب و طایفه‌گرایی را در میان مردم عراق بیندازند. آن‌ها به گمان خودشان حامی سرزمین و آبروی مردم هستند.

وی افزود: هرگز ما به عنوان مبارز و اعضای مقاومت با مقاومت و مبارزه خود بر کسی منت نمی‌گذاریم بلکه خداوند را سپاسگذاریم و قدردان ملت بزرگ عراق نیز هستیم که راضی شدند از آن‌ها دفاع کنیم.

صدر تأکید کرد: ما کاملا آماده هستیم. سرایا السلام نیز باید در کنار نیروهای امنیتی برای مقابله با هرگونه خطر احتمالی آماده باشند. دولت باید امکانات ارتش عراق را که مسئولیت حفاظت از عراق و مردمش را برعهده دارد تقویت کند و در این مسئله کوتاهی نکند. اما نباید چنین اخباری عزم و اراده مبارزان و ملت صبور و اصلاح گران را سست کند. شاید این حوادث بهانه‌هایی برای بازگشت به سر جای اول باشد.

کد خبر 575908

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.