کد خبر 576094
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۳

ساعت24- جالب است بدانید که "مجموعه رسانه‌ای خبر" وابسته به حسین‌انتظامی، معاون مطبوعاتی وقت دولت که ‎خبرآنلاین هم ذیل آن تعریف می‌شود، فقط در نیمه دوم سال ۹۲، نزدیک به یک میلیاردتومان یارانه مطبوعاتی دریافت کرده است.

ایرنا: مشاور رسانه‌ای وزیر کار در رشته توئیتی از یارانه ۲۲۵ میلیاردتومانی سایت حامی دولت‌های یازدهم و دوازدهم در سال‌های گذشته خبر داد.

«بهزاد مهرکش» روز دوشنبه در صفحه شخصی خود نوشت: «خبرآنلاین رسانه حامی دولت سابق و متعلق به علیرضا معزی، معاون اطلاع‌رسانی دفتر حسن‌روحانی در زمان ریاست‌جمهوری، این روزها به شدت نگران شفافیت درباره ‎وزارت کار شده است؛ جالب است بدانید که "مجموعه رسانه‌ای خبر" وابسته به حسین‌انتظامی، معاون مطبوعاتی وقت دولت که ‎خبرآنلاین هم ذیل آن تعریف می‌شود، فقط در نیمه دوم سال ۹۲، نزدیک به یک میلیاردتومان یارانه مطبوعاتی دریافت کرده؛ جالبتر اینکه همین مجموعه، حتی در دولت قبل‌تر! یعنی از سال ۸۴ تا نیمه اول ۹۲ نیز بیش از ۷میلیاردتومان به علاوه ۳.۱میلیون‌دلار (به قیمت آن سالها) یارانه مطبوعاتی دریافت کرده است؛ یعنی بیش از ۵ درصد کل یارانه مطبوعاتی کشور!!

حالا با یک محاسبه ساده و قیاس شاخص ارز تا امروز این مبالغ دریافتی، متناسب با بلایی که رئیسشان بر سر اقتصاد کشور آورده است، فقط تا پایان سال ۹۲ چیزی معادل ۲۲۵ میلیاردتومان می‌شود!! یعنی یارانه‌ای به میزان سهم ۵ میلیون ایرانی؛ آقایان معزی و مهاجری اینهاست که شفافیت می‌خواهد.»

کد خبر 576094

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.