کد خبر 576125
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
برای سفارش طراحی گرافیک باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟ «رز دیزاین»

ساعت۲۴-اگر به دنبال یک شرکت با سایت سفارش طراحی گرافیک خوب هستید، مطمئناً با گزینه های زیادی روبرو خـواهـید شد. بی شک میخواهید که شرکت شما در میان تمام رقبا برجسته شود. به همین دلیل است که یک سایت سفارش طراحی گرافیک با کیفیت به درد شما خواهد خورد. با این حـال، از آنجایی که شرکت های زیـادی در بازار وجود دارد. انتخاب بهترین آنها کمی دشوار میشود. به خاطر همین تمام خصوصیاتی که باید یک خدمات دهنده (سفارش) طراحی گرافیک داشته باشد را برای شما معرفی میکنیم.

order-graphic-design
اگر به دنبال یک شرکت با سایت سفارش طراحی گرافیک خوب هستید، مطمئناً با گزینه های زیادی روبرو خـواهـید شد. بی شک میخواهید که شرکت شما در میان تمام رقبا برجسته شود. به همین دلیل است که یک سایت سفارش طراحی گرافیک با کیفیت به درد شما خواهد خورد. با این حـال، از آنجایی که شرکت های زیـادی در بازار وجود دارد. انتخاب بهترین آنها کمی دشوار میشود. به خاطر همین تمام خصوصیاتی که باید یک خدمات دهنده (سفارش) طراحی گرافیک داشته باشد را برای شما معرفی میکنیم. به علاوه جدا از خدمات با کیفیت؛ شما باید شرکتی را انتخاب کنید که چشم انداز و اهداف کسب و کار شما را به طور کامل درک کند.
هنگام انتخاب یک سایت سفارش طراحی گرافیک، به خاطر داشته باشید که یک سایت خوب طیف گسترده ای از خدمات مانند طراحی لوگو (برندینگ)، طراحی سایت، طراحی لیبل، طراحی کارت ویزیت، طراحی بیلبورد، طراحی لوگو موشن و از همه موثر به دیجیتال مارکتینگ تسلط کامل داشته باشد. به همین خاطر یکی از بهترین گزینه های روی میز شما میتواند سایت رز دیزاین باشد که با یک سرچ ساده میتوانید پیدایشان کنید.
برای سفارش طراحی گرافیک باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟ «رز دیزاین»
order-graphic-design-rosedesign

نکات مهم برای انتخاب سایت سفارش طراحی گرافیک‌

اگر خدمات دهنده خودتان را به درستی انتخاب کنید. در نتیجه راه حل های خلاقانه ای برای مشکلات طراحی شما پیدا خواهند کرد. پروژه به موفقیت 100% خواهد رسید و معلوم میشود که این سایت تعهد کاری بالایی دارد. ما چند نکته عالی برای انتخاب یک سایت سفارش طراحی گرافیک خوب را به شما معرفی میکنیم:

1. با اهـداف و انتظارات خود شـفاف باشید

هـر پروژه موفق با ارائه اطلاعات پس زمـینه کافی برای استعداد هایی که میخواهید جذب کنید شـروع می شود. اطـمینان حاصل کنید که خـلاصه خلاقانه شما به جزئیات شرکت شما، اهـداف پروژه و شـرایـط خاصی که به دنبال آن هستید می‌پردازد. به اشـتراک گذاشتن مهلت‌ها و هرگونه موانع احـتمـالی در توضـیحـات شـغلی طراحی گرافیک تضـمین می‌کند که نامزد ها درک خوبی از پروژه خواهند داشت و ارزیـابی می‌کنند که آیا میتوانند انتظارات شما را قبل از ارائه پیشنهاد برآورده کنند یا خیر.

2. بـدانید که به دنبال چه نوع مهـارتهایی باشید

قبل از شـروع بررسی پیشـنهادات، داشتن درک اولیه از دنیای طـراحی و انواع مهارت‌های لازم بسیار مفید است. به عنوان مثال، آیا کمپین شما از تصاویر اسـتوک استفاده خواهد کرد یا نامزد برای گنجاندن در پروژه عکس می گیرد؟ انـجام این نـوع درک از قـبـل، فرآیند مصـاحبه بسـیار روان‌ تری را تضـمین میکند.

3. ببینید چگونه عکس العمل نشان میدهند

تاکـتیـک دیگر برای محـدود کردن سایت های سفارش طراحی گرافیک پرسیدن چیزی غیر منتظره در طـول فرآیند مصـاحبه است. به عنوان مثال، می‌ توانید از نامـزد ها بـخواهید که طرح یک رقـیب را نـقد کنند و توضـیح دهند که چه کاری متـفاوت انـجـام می‌ دادند. پاسـخ به خودی خود بینشـی در مورد تـوانـایی های نامـزد ارائه می دهد و روشـی که آنها پاسـخ می دهند به شما کمـک می کند تا فرآیند خـلاقانه آنها را بهـتـر درک کنید. هـدف در اینجا این است که ببینیم هر متـقاضی چقدر با ناشناخته ها کنار می آید و در حال فکر کردن است.

4. تنها به نمونه کار ها تکیه نکنید

انـتـخاب طراحان گرافیک بر اسـاس نمـونه کارها به تـنـهایی بهـتـرین اسـتراتژی نیست. به خـصـوص وقـتی صـحـبت از کـار آژانس در سـطـح بالا باشد. در عـوض، از نامـزدهای بالقوه در مورد طرح‌ های مـوجـود در کارنامه‌ شان و اینـکـه چه چـیزی الـهـام‌ بخش آن‌ ها بـرای انـجـام آن انتخاب‌ های خـاص بـوده است، بپرسید. به این ترتـیـب شـما درک بهـتـری از نـحـوه کــار خلاقانه طراح خـواهــید داشت، به علاوه اینـکه اگــر تصـمـیم به هـمـکاری با یکدیگر دارید چـگـونه می تـوانید الـهـامات آنها را تکـمـیل کنید.

5 .برای شـروع یـک پـروژه آزمـایشـی را در نـظـر بگیرید

یـک راه عـالی برای محـدود کـردن سـریع رشته طراحی گرافیک خود، ارائـه یـک نـمـونه پروژه کوچـک است که تکـمـیل آن تـنـها به چـند سـاعـت زمـان نیاز دارد. این می تواند هـر چـیزی باشد، از طراحی یک لوگو ی سـاده تا دسـت زدن به یـک پروژه قبلی. تا زمـانی که اسـتعـداد هر متـقـاضی را بـه نـمـایش بگـذارد، لــزوماً نباید کــار دشواری باشد. فـقـط به یاد داشــته باشید. به نامزدها باید برای پروژه آزمایـشـی پــول پــرداخت شود.

order-graphic-design-rosedesign.ir

6. درخـواسـت مصــاحبه چـت تصویری کوتاه

زمـانـی که نمی‌ تـوانید عـبـارات او را ببـینـید یا زبـان بــدن او را شــخصاً بخوانید، فـهـمیدن احـسـاس او دشــوار است. به جـای مصـاحـبه تـلفـنی با نامزدها، ایــده خـوبـی اســت که از طـریـق ســرویــس ویــدیویی مـانـند اسـکایپ یا Google Hangouts مصـاحـبـه انـجـام دهید. شــما درک بهتری از نامــزد دریافت خواهید کرد و آنــها می توانند طرح ها و داســتان های مربوط به تجــربیات قبلی را به روشی خـــلاقانه تر به اشــتراک بگذارند. از آنجایی که به هر حال، تکــالیف معمولاً شامل به اشــتراک گذاری مفاهــیم به ایــن روش است، کنــفرانس ویدیویی راهی عالی برای دریــافت پیــش نمایشــی از نحــوه کار با هر نامزد است.

7. بپرسـید چـه چیزی از شـما خـواسـته خواهد شد

همیشــه ایده خوبی است که از طراحان بپرسید که برای دســتیابی به بهـتــرین نتایج ممکن از شرکت شــما چه نیازی دارند. این می تواند در مــورد موارد فیزیکی مانند اســناد و آثار هنــری و همچنین کارهای مربــوط به زمان مانند اثبات مفــاهیم، بحــث در مــورد انـتـخاب های طراحــی و ارائه بازخــورد اعمال شود. هرچه بیشــتر بتــوانید فرآیند طراح را از قبــل درک کنید، پروژه کلــی راحــت تر پیــش خواهد رفت.

8. برنـد و مخـاطـب هــدف خود را به وضـوح توضیح دهید

در حالــی که دقیقاً می‌ دانید که شـــرکت شما روزانه چه می‌کند و چه چیزی آن را از ســایرین متــمایز می‌کند، به راحــتی می‌ تـوان فـرامــوش کرد که متــقاضیان شــما به انــدازه شما در ایـن کــار غرق نیستند. این یــک مشــکل است زیرا برای یــک طراح تقریبا غیر مـمکـن است که هـــر چـیـزی را طراحی کند، اگــر درک روشــنی از تجــارت شما، برند شما و مخاطــبان هــدفی که می‌خــواهـید به آنــها متـصـل شوید، نداشــته باشد. به همــین دلــیل است که همــیشه ایده خوبی است که مطمــئن شوید نامزدهای نهایی شــما درک محــکمـی از برند شــرکت شــما و نـحــوه ارتــباط آن با مصرف کنندگان دارند.

9. درباره الــهام گرفتن از طراحــان صحبت کنید

در نــهایت، مطــمئن شوید که بــرای درک انـگــیزه هر طــراح که ملاقات می کنید، وقــت بگذارید. با ایده گرفتن از برندهای مخــتـلف، وب سایت ها، کتاب ها و هنــرمـندانی که از آنــها الـهــام می گیرند، حــس بســیار بهتری از ســبک آنها به شــما می دهید. این مکــالمه همــچــنین مـمـکن است به شــما کمک کند ایده های اضــافی یا عنـاصـر طـراحـی منـحــصر به فــرد پروژه خــود را کــشــف کنید.

مــهــم تــرین چــیزی که هنــگام اســتخــدام یک طراح گرافیک باید به خاطــر بســپارید این است که شـمـا به دنــبــال چــیــزی بیش از یک مجـمــوعه مهارت خاص هستید. خلاقیــت طراح و سبــک کار او به طور کلی به همــان اندازه مهم است، اگر نه بیشتر. اینها چـــیز هایی نیستند که در رزومــه پیدا کنید و فقط از طریق مکــالمه قابل کشف هستند. بنابراین، هرچـــه در طــول فرآیند مصــاحــبه عمــلی تر باشد، قطــعــاً محـصـول نهایی - و رابطه کاری - بهـــتر است.

برای سفارش طراحی گرافیک باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟ «رز دیزاین»

منبع ( سایت چاپ لیبل ژله ای برندیس ): https://brandis.ir/

سایت سفارش طراحی گرافیک رز دیزاین

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.

کد خبر 576125

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.