کد خبر 584749
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰

ساعت24-رسانه‌های رژیم صهیونیستی از خودداری ارتش این رژیم برای اجرای تحقیقات جنایی درباره ترور شهیده «شیرین ابو عاقله» خبرنگار فلسطینی خبر دادند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ارتش رژیم صهیونیستی از اجرای تحقیقات جنایی درباره ترور «شیرین ابو عاقله» خبرنگار فلسطینی شبکه الجزیره که با محکومیت‌های بین‌المللی مواجه شد، سرباز می‌زند.

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» نوشت که ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است طبق بررسی‌های اولیه انجام شده، دو احتمال یعنی کشته شدن ابو عاقله به ضرب گلوله اسرائیلی یا فلسطینی وجود دارد اما هنوز تصمیم قاطعی درباره طرفی که به سمت ابو عاقله تیراندازی کرده، اتخاذ نشده است.

بنابر گزارش وبگاه «عرب ۴۸»، ارتش رژیم صهیونیستی در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر حقایق و شانه خالی کردن از بار مسئولیت، روایت‌های متناقضی را ارائه کرده و مدعی است که تشکیلات خودگردان فلسطین با اجرای تحقیقات مشترک و تحویل پوکه گلوله‌ای که ابو عاقله با آن به قتل رسیده است، مخالفت کرده است.

در همین ارتباط، ژنرال «یفت تومر یروشالمی» دادستان کل نظامی رژیم صهیونیستی تاکنون از صدور دستورات مربوط به اجرای تحقیقات در یگان تحقیقاتی پلیس نظامی خودداری کرده و مدعی است که هیچ گونه شبهه جنایی در پس قتل ابو عاقله وجود دارد.

انتهای پیام/

کد خبر 584749

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.