ساعت24-مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: هیچکس برای حضورم به عنوان جانشین باقری در کادرفنی تیم ملی صحبتی با من نکرده است.

خداداد عزیزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره دلیل حضورش در کنار تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: حدود یک ماه قبل حمید استیلی به من زنگ و گفت می‌خواهیم به عنوان همراه برای بازی با کانادا کنار بچه‌های تیم ملی باشی‌. البته به او گفتم راه دور است و اگر می‌شود نیایم زیرا مقداری در پروازهای طولانی اذیت می‌شوم. مسیر ایران تا کانادا هم زیاد است. البته استیلی هم گفت بیا در پرواز کنار خودم بنشین و قول می‌دهم به شما بد نمی‌گذرد(باخنده)

وی ادامه داد: در آن زمان اصلا بازی ایران و کانادا نهایی نشده بود اما استیلی به من گفت اگر بازی قطعی شود، باید ما را همراهی کنی. خلاصه حدود ۹ تا ۱۰ روز قبل حامد مومنی پس از رسمی شدن بازی از من درخواست کرد مدارک خود را برای این سفر تحویل بدهم که من هم کپی پاسپورت خود را برای وی فرستادم. چند روز قبل هم بار دیگر با من تماس گرفتند و سوال‌هایی پرسیدند. بحث ما در همین حد است و صحبتی درباره حضورم در کادرفنی تیم ملی نشده است.

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان درمورد اینکه مسائلی مطرح شده مبنی بر اینکه قرار است جای کریم باقری را در تیم ملی بگیرد، گفت: چه کسی چنین حرفی زده است‌؟ در فوتبال ایران این مسائل زیاد مطرح می شود اما هیچ صحبتی نکردم و کسی هم به من چیزی نگفته است. روحم از این ماجرا خبر ندارد و فقط درمورد سفر به کانادا با من صحبت کرده اند که با توجه به طولانی بودن سفر عزا گرفته ام چگونه به این سفر بروم زیرا خیلی اذیت می‌شوم.

عزیزی درمورد اینکه آیا علاقه ای به حضور در کادرفنی تیم ملی دارد، گفت: وقتی اتفاقی نیفتاده چرا باید در مورد این موضوع صحبت کنم؟ درمورد اینکه قرار است من جای کریم باقری را بگیرم باید بگویم مانده ام چرا برخی خودشان می‌برند، می‌دوزند و می‌بافند. تکلیف باقری با تیم ملی هنوز مشخص نشده و برای من جالب است چرا این بحث ها مطرح شد. درباره حضور در کادرفنی کسی چیزی به من نگفته و درباره اش فکر هم نکرده ام.

انتهای پیام /

کد خبر 584867

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.