کد خبر 587285
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۰

ساعت24-گرانترین خرید تاریخ سیتی مربوط به جک گریلیش است و ارلینگ هالند در رده سوم است.

به نقل از بی ساکر، منچسترسیتی یکی از باشگاه‌هایی است که هر فصل بیشترین خریدها را در بازار نقل و انتقالات دارد. سیتی تیمی است که خریدهای زیادی در بازار نقل و انتقالات می‌کند. هر تابستان، منچسترسیتی برای تقویت تیم خود با یک هدف به بازار نگاه می‌کند و آن هم قهرمانی در لیگ قهرمانان است.

به همین دلیل است که این تیم برخی از گران قیمت‌ترین بازیکنان تاریخ را به خدمت گرفته است. به خصوص از زمانی که پپ گواردیولا هدایت تیم را بر عهده گرفت و به دنبال بازیکنانی بود که او را به افتخارات بیشتر هدایت کنند.

سیتی در این تابستان ارلینگ هالند را به خدمت گرفت. مهاجم نروژی تا سال ۲۰۲۷ با منچسترسیتی قرارداد امضا کرد. طبق گزارش‌ها، سیتی با پرداخت بند فسخ ۵۱ میلیون پوندی او موافقت کرد. هالند معاینات پزشکی خود را در آلمان پشت سر گذاشت و به عضویت تیم سیتی درآمد. ارلینگ هالند پس از پیوستن به دورتموند در ژانویه ۲۰۲۰ در ۸۹ بازی ۸۶ گل به ثمر رساند.

پپ گواردیولا تابستان گذشته نتوانست هری کین را از تاتنهام به خدمت بگیرد. منچسترسیتی دو پیشنهاد داد، یکی ۱۲۰ میلیون یورو و دیگری ۱۷۵ میلیون یورو اما نتوانست دنیل لوی، رئیس باشگاه لندنی را متقاعد کند که کین را بفروشد. بالاخره سیتی توانست جانشین سرخیو آگوئرو را جذب کند و از فصل بعد ارلینگ هالند را در ورزشگاه اتحاد خواهیم دید.

۱۰ خرید گران قیمت منچسترسیتی به شرح زیر است:

۱۰. بنجامین مندی (۵۷.۵ میلیون)

۹. رودریگو هرناندز (۶۲.۷ میلیون)


۸. رحیم استرلینگ (۶۳.۷ میلیون)


۶. آیمریک لاپورت (۶۵ میلیون)


۶. ژائو کانسلو (۶۵ میلیون)


۵. ریاض محرز (۶۷.۸ میلیون)


۴. روبن دیاس (۶۸ میلیون)


۳. ارلینگ هالند (۷۵ میلیون)


۲. کوین دی بروین (۷۶ میلیون)


۱. جک گریلیش (۱۱۷.۵ میلیون)

کد خبر 587285

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.