ساعت24-تسنیم نوشت : در جریان بررسی تحقیق و تفحص از نحوه انتقال آب بین حوضه ای توسط وزارت نیرو حواشی در مجلس ایجاد شد.

حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی شهر در نشست علنی امروز (سه شنبه ۷ تیر) قوه مقننه و در جریان بررسی تحقیق و تفحص از نحوه انتقال آب بین حوضه ای توسط وزارت نیرو طی تذکری خطاب به رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت:به چه مجوزی تک روی کردید و چرا تحقیق تفحص را یک جانبه تائید کردید این چه مدیریتی است؟ تحقیق تفحصی که فقط به نفع چهارمحال باشد مورد قبول ما نیست.

وی با بیان اینکه فردی در مجلس با انجام تحقیق و تفحص مخالفت نیست، ادامه داد: مصوبه کمسیون کشاورزی درباره این موضوع کلی است .

نماینده خمینی شهر که از نحوه تصویب این تحقیق و تفحص به شدت ناراحت بود و با عصبانیت در حال صحبت بود به یکباره پایه میکروفن خود را از جلوی میز خود برداشت و به صورت ایستاده به اظهار نظر پرداخت و در این حین عمامه این نماینده از سر وی افتاد که نمایندگان عمامه وی را بر سر نماینده خمینی شهر گذاشتند.

پس از این اتفاقات تعدادی از نمایندگان در کنار صندلی نماینده خمینی شهر قرار گرفتند و سعی کردند که وی را آرام کنند و حسن شجاعی علی آبادی نماینده ابهر عمامه این نماینده را بر سر وی گذاشت و تعداد دیگری از نمایندگان نیز با ایما و اشاره از هیئت رئیسه درخواست کردند تا صدای بلندگوی این نماینده را قطع کند.

کد خبر 587717

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.