ساعت24-معاون سابق باشگاه استقلال در خصوص پرونده‌های میلیچ و دیاباته صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آزاد یونسی بانه، معاون سابق حقوقی باشگاه استقلال گفت: با تلاش و اقدام و دفاع به موقع تیم حقوقی در زمان مدیریت سابق، رای پرونده های شیخ دیاباته و هروویه میلیچ به نفع باشگاه استقلال صادر شده و حقوق باشگاه استیفا گردیده است.

وی با اشاره به اینکه مستندات غیر قابل انکار و قابل اتکا در خصوص این دو پرونده، گویای تلاش و پیگیری دقیق تیم مدیریت قبلی است، تصریح کرد: تلاش ها در حالی صورت می گرفت که میلیچ بارها تهدید کرد که از استقلال غرامت قابل توجهی خواهد گرفت اما با اعمال جرایم انضباطی مرتکب شده و اقدامات قانونی که در آن زمان و با مدیریت احمد مددی، مدیریت وقت باشگاه انجام شد، اجازه ندادیم حقوق قانونی باشگاه استقلال ضایع شود.

وی تاکید کرد: شیخ دیاباته هم ادعای طلب سنگینی از باشگاه داشت اما با ادله دقیق و اعمال جرایم انضباطی موفق شدیم حق استقلال را استیفا کنیم.

یونسی در پایان تاکید کرد: مدارک و مستندات شامل ادله های حقوقی و احکام قانونی انضباطی موجود است و این دستاوردها در تاریخ حقوقی استقلال کم سابقه به شمار می رود.

گفتنی است با اقدامات حقوقی به موقع در زمان مدیریت سابق باشگاه استقلال، از خروج بیش از ۸۰۰ هزار دلار ارز جلوگیری و مدیریت هزینه قابل توجهی صورت پذیرفته است.

کد خبر 587905

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.