رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 591089

با افول‌ رژیم‌ صهیونیستی و اضمحلال آمریکا پرونده‌ یزیدیان بسته خواهد شد

ساعت24-وزیر اطلاعات با بیان اینکه تاریخ همواره شاهد نبرد حسینیان و یزیدیان بوده ‌است، گفت: ان‌شاءالله، با افول‌ کامل ‌رژیم‌ نامشروع ‌و آدمکش‌ صهیونیستی‌ و اضمحلال آمریکای‌ جنایتکار پرونده‌ ‌نکبت‌بار یزیدیان به‌طور کامل بسته خواهد شد.

html>

به گزارش ایسنا، متن پیام سیّد اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی را می‌خوانید:

اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَة الْنِّجاة

فرارسیدن عاشورای سرور و سالار شهیدان و آزادگان‌ جهان، حضرت امام حسین (علیه‌السلام) و یاران با وفایش را به تمامی رهروان آن امام شهید و عطشان و عزاداران ‌با اخلاص‌ آن‌ حضرت ‌تسلیت می‌گویم.

حضرت سیدالشهدا (ع) می‌فرمایند: "هیهات که ما ذلّت و خواری را بپذیریم. خداوند ذلّت را بر ما، پیامبر و مؤمنین روا نداشته است."
پیام خون شهدای والامقام کربلا، پشت پا زدن به تمامی وسوسه‌های خناسان و اطاعت بی‌چون و چرا از امام و مقتدای خویش تا تقدیم جان می‌باشد.

عاشورا مکتب انسان‌ساز و یگانه طریقی است که بشریت را به سوی صلاح و جاودانگی رهنمون می‌سازد. صبر، اطاعت و بصیرت، درس بزرگ عاشورای حسینی است و ملّت‌ بزرگ ‌ایران ‌اسلامی‌ نشان دادند که بهترین پیروان این‌ مکتب‌ عظیم هستند.

خمینی کبیر (ره) رهرو راستین و سلاله پاک امام حسین (ع) بود که با اتکال به خداوند تبارک و تعالی و همت بلند ملّت حسینی، انقلابی را به‌وجود آورد که مشخصه‌ی بزرگ آن پرچم سرخ‌رنگ حسین ابن علی (ع)، همانا احیای سنت ناب و درک صحیح اسلام پیامبر اعظم (ص) است که از مرزهای ایران اسلامی فراتر رفته و همه‌ی ملّت‌های زجر کشیده، چشم‌بدان دوخته‌اند.

امروز نیز این آرمان حسینی را رهبر فرزانه‌، حضرت ‌آیت‌الله‌ العظمی ‌امام‌ خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، با قوت پیش می‌برد و ملّت قهرمان و انقلابی ایران، ولایت‌مدارانه و با درک شرایط زمان همانند اصحاب بزرگ امام حسین (ع)، رهبر و فرمانده عزیزشان را حمایت و پیروی می‌کنند تا جبهه‌ی مقاومت و جبهه‌ی انقلاب اسلامی در این برهه‌، بیش از پیش متحد و با اقتدار مقابل‌ جبهه‌ی استعمار جهانی بایستند و ان‌شاءالله، به ظهور مولا و مقتدا و امام عصر و صاحب‌الزمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) که صاحب عزای این ایام است، برسد و خداوند تبارک و تعالی برای شفای دل تمامی عزاداران در فرج مبارکش تعجیل نماید.

تاریخ، همواره شاهد نبرد حسینیان و یزیدیان بوده ‌و امروز نیز، شاهد جنگ ‌تمام‌ عیار جبهه ‌استکبار با جبهه‌ مقاومت ‌و انقلاب ‌اسلامی‌ هستیم که ان‌شاءالله، با افول‌ کامل ‌رژیم‌ نامشروع ‌و آدمکش‌ صهیونیستی‌ و اضمحلال آمریکای‌ جنایتکار پرونده‌ی ‌نکبت‌بار یزیدیان به‌طور کامل بسته خواهد شد و به برکت این سوگواری‌های خالصانه و فراگیر، هر روز شاهد پیشرفت و پیروزی ملّت عزیز ایران در تمامی صحنه‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، امنیتی و دفاعی خواهیم بود.

عزاداری‌های ‌شما قبول‌ درگاه‌ حق‌ و التماس‌ دعا
سیّد اسماعیل خطیب

انتهای پیام

تازه‌ترین خبرها