کد خبر 591579
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۸

ساعت24-معاون حقوقی باشگاه استقلال اعلام کرد پول سرمربی ایتالیایی و پیشین استقلال یک میلیون و ۵۰۰ هزار یورو خواهد بود.

فرشید سمیعی درباره اعلام رأی پرونده شکایت آندره‌آ استراماچونی از استقلال اظهار داشت: بعد از صدور رأی فیفا در خصوص پرونده استراماچونی و محکومیت باشگاه، مدیریت وقت استقلال به دادگاه CAS شکایت و جهت اخذ نتیجه وکلای خارجی استخدام کرد. بعد از انتصاب مدیریت همواره سعی شد از وکلای مریوطه در عین حمایت و پشتیبانی، نظارت و پیگیری لازم صورت گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: در جلسه حضوری دادگاه حکمیت ورزش که نیاز به حضور تعدادی از شهود بود، متأسفانه مهم‌ترین شاهد استقلال یعنی امیرحسین فتحی، مدیرعامل پیشین باشگاه بنا به دلایلی در جلسه آنلاین شرکت نکرد که وکلای خارجی، این موضوع را یکی از چند عامل اصلی عدم نتیجه‌گیری پرونده دانستند.

معاون حقوقی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: رأی صادره با محاسبه خسارت تأخیر تأدیه بالغ بر ۱.۵ میلیون یورو خواهد بود. باشگاه استقلال ضمن کوشش و تلاش برای پرداخت مبلغ محکوم‌ شده، تلاش می‌کند فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی خود را در فرصت باقیمانده به انتها برساند. ان‌شاءالله این‌بار نیز مانند دفعات قبلی، منابع مالی لازم برای عبور از این پرونده با مدیریت و درایت آجورلو تهیه و پرداخت خواهد شد.

کد خبر 591579

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.