کد خبر 591921
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۰

ساعت24-مهر نوشت: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصمیم دارد در صورت دریافت مجوز بازی مهاجم تازه وارد همچنان از او استفاده نکند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان ساعت ۲۰:۳۰ جمعه هفته جاری در حالی برگزار می‌شود که جذب یورگن لوکادیا، نمره قبولی را مقابل اسم این باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی قرار داد تا یحیی گل محمدی دغدغه‌ای بابت این موضوع نداشته باشد.

بازیکن هلندی پیشین آیندهوون هلند و بوخوم آلمان که سه شنبه گذشته قراردادش را با پرسپولیس امضا کرد منتظر دریافت مجوز بازی برای حضور در ترکیب پرسپولیس است. از سوی دیگر لوکادیا حدود سه ماه دور از مسابقات بوده است تا همین امر نگرانی سرمربی پرسپولیس را برای استفاده از او در ترکیب به همراه داشته باشد.

از این رو یحیی گل محمدی تصمیم قظعی خود برای عدم استفاده از این بازیکن در ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد را گرفته است. لوکادیا تنها در صورتیکه مجوز بازی خود را تا صبح جمعه دریافت کند در لیست تیم خواهد بود در غیر این صورت در جمع ذخیره‌ها نیز حضور نخواهد داشت.

از این رو مهدی عبدی همچنان به عنوان مهاجم هدف در ترکیب پرسپولیس حضور خواهد داشت و پس از او شیرزود تمیروف و امید عالیشاه شانس حضور در خط حمله این تیم را خواهند داشت.

کد خبر 591921

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.