رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 595023

افشاگری از تهدید یک ستاره توسط برنامه تلویزیونی

ساعت24- روز گذشته اینیاکی آنگولو، خبرنگار اسپانیایی، فاش کرد که مسئولان برنامه ال‌چیرینگیتو وینیسیوس را تهدید کرده بودند که به اظهارنظر نژادپرستانه پدرو براوو واکنش نشان ندهد.

html>

اظهارات مطرح شده درباره نحوه شادی پس از گل وینیسیوس جونیور در یکی دو هفته اخیر، حواشی بسیاری را به همراه داشته است.
اولین کسی که در این باره اظهارنظر کرد، کوکه بود. کاپیتان اتلتیکو مادرید مدعی شد که این بازیکن نباید در صورت گلزنی در دربی مادرید خوشحالی خاص خودش را در ورزشگاه واندا مترو پولیتانو به نمایش بگذارد. پنج‌شنبه گذشته نیز پدرو براوو، رئیس اتحادیه مدیر برنامه‌های بازیکنان اسپانیا، در برنامه ال‌چیرینگیتو اعلام کرد که این بازیکن باید از «میمون بازی» پس از هر گل دست بردارد.

افشاگری از تهدید یک ستاره توسط برنامه تلویزیونی

با این حال، بازیکنان برزیلی چون نیمار و رافینیا و همچنین پله با انتشار پست‌هایی از او حمایت کردند و خواستند که به همین روند ادامه دهند. اتفاقی که در دربی مادرید نیز رخ داد و وینیسیوس پس از گلزنی رودریگو، با او مقابل چشم هواداران اتلتیکو رقصید.
وینیسیوس پس از اظهارنظر عجیب براوو، با انتشار ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی گفت:«آنها گفتند شادی را حفظ کن برادر. شادی درخشش بازیکنان سیاه‌پوست برزیلی در اروپا بسیار بیشتر است. اما تلاش من برای پیروزی، خنده‌ام و درخششی که در چشمانم دارم بسیار بیشتر است. شما حتی نمی‌توانید آن را تصور کنید. من قربانی اظهارات نژادپرستانه هستم. اما هیچ یک از این اتفاقات روز گذشته آغاز نشده است.»

شب گذشته اینیاکی آنگولو، خبرنگار اسپانیایی، در کانال یوتیوب خود فاش کرد که وینیسیوس از سوی مسئولان برنامه ال‌چیرینگیتو تهدید شده بود تا این ویدیو را منتشر نکند چرا که معتقد بودند برای اعتبار و وجهه برنامه خوب نخواهد بود. وینسیوس تهدید شده بود که در صورت انتشار این ویدیو، آنها از هیچ اقدامی برای تخریب شخصیت او در برنامه دریغ نخواهند کرد. جالب اینکه همین اتفاق نیز رخ داد و پس از دربی چند کارشناس ال‌چیرینگیتو از جمله جوزپ پِدرِرول، مجری برنامه، به جای تمجید از نمایش خوب ستاره برزیلی، از رفتار او در جریان بازی به شدت انتقاد کردند. این در حالی است که وینیسیوس در جریان بازی بارها از سوی هواداران اتلتیکو مورد توهین و شعارهای نژادپرستانه قرار گرفت. آنگولو در انتها گفت که برای حرف هایش مدارک مستند و محکمی دارد.

افشاگری از تهدید یک ستاره توسط برنامه تلویزیونی

اما پدرِرول در واکنش به این افشاگری شب گذشته اعلام کرد که هرگز وینیسیوس را تهدید نکرده اند و از آنگولو شکایت خواهد کرد.

تازه‌ترین خبرها