کد خبر 599867
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۰

ساعت24-تیم ملی انگلیس و تیم ملی آمریکا ااز ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف هم رفتند.

تیم‌های ملی آمریکا و انگلیس از گروه B‌ در ورزشگاه البیت به مصاف هم رفتند.

با وجود تملک توپ بیشتر انگلیسی‌ها در این بازی، آمریکا موقعیت‌های گلزنی بیشتری داشت و حملاتش خطرناک‌تر بود.

دقیقه ۱۰ نفوذ بوکایو ساکا از جناح راست با کات‌بک او همراه شد که این توپ به هری کین رسید اما شوت کین پس از برخورد به مدافع آمریکا به کرنر رفت.

دقیقه ۱۷ ارسال مک‌کنی از جناح راست به داخل محوطه جریمه انگلیس به تیموتی وه‌آ رسید که ضربه سر او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۹ شوت موسی از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به مدافع انگلیس در اختیار پیکفورد قرار گرفت.

دقیقه ۳۳ کریستین پولیشیچ از گوشه چپ محوطه جریمه انگلیس اقدام به شوت‌زنی کرد که این ضربه سرکش به تیرک دروازه پیکفورد برخورد کرد و دور شد.

دقیقه ۴۱ نفوذ دست از جناح راست او را در موقعیت خوب شوت‌زنی در داخل محوطه جریمه انگلیس قرار داد اما شوت این بازیکن پس از برخورد به مدافع حریف به کرنر رفت.

دقیقه ۱+۴۵ لوک شاو از جناح چپ پاس زمینی به رحیم استرلینگ داد که این بازیکن به صورت تک ضرب، توپ را برای میسون مونت کاشت تا این بازیکن چلسی در موقعیت شوت‌زنی قرار بگیرد. شوت مونت هم کیفیت لازم را برای باز کردن دروازه آمریکا داشت اما مت ترنر این توپ را دفع کرد و به کرنر فرستاد.

دقیقه ۵۹ شوت کریستین پولیشیچ از پشت محوطه جریمه انگلیس پس از برخورد به مدافع حریف با اختلاف از کنار دروازه پیکفورد به بیرون رفت.

دقیقه ۶۴ ارسال کات‌دار کریستین پولیشیچ از روی نقطه کرنر به شکل خطرناکی با اثرگذاری پیکفورد دوباره به کرنر رفت.

نیمه دوم 4 دقیقه وقت اضافه داشتو نتیجه ای هم در پیش نداشت و بازی صفر بر صفر به پایان رسید.

در دیدارهای هفته پایانی گروه B، در صورتی که انگلیس موفق به پیروزی نشود و تیم ملی، آمریکا را شکست دهد، به عنوان صدرنشین به مرحله بعد صعود خواهد کرد.

کد خبر 599867

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.