کد خبر 600341
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰

ساعت24-صربستان و سوئیس در چهارچوپ آخرین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی به مصاف هم رفتند.

در دیدار دور سوم مرحله گروهی گروه G جام جهانی قطر، دو تیم صربستان و سوییس برابر هم به میدان رفتند.

در همان ۳۰ ثانیه ابتدایی سوییس هجومی‌تر آغاز کرد و در ثانیه ۳۰، رفت و برگشت‌ها سبب شد تا امبولو با ساویچ تک به تک شود که ضربه مهاجم سوییس را دفع کردد و در ریباند شوت ژاکا را هم مهار کرد.

در دقیقه ۱۲، زیوکوویچ می‌توانست با ضربه از راه دور دروازه کوبل را باز کند اما ضربه او به تیر خورد و در ریباند هم ولاهوویچ قدر این فرصت را ندانست.

در دقیقه ۲۱، ارسال رودریگر از سمت چپ با دفع توپ ناقص پاولوویچ به ساو رسید و این بازیکن توپ را به شکیری رساند تا ضربه او پس از برخورد به پاولوویچ به تور دروازه صربستان بوسه بزند و سوییس را یک بر صفر پیش بیاندازد.

در دقیقه ۲۷، ارسال تادیچ از سمت راست با ضربه سر زیبای میتروویچ همراه شد تا صربستان بتواند بازی را به تساوی بکشاند.

در دقیقه ۳۵، پاس در عرض تادیچ با دفع ناقص مدافع سوییس به ولاهوویچ رسید تا این بازیکن با ضربه‌ای هوشمندانه دروازه سوییس را برای بار دوم باز کند.

در دقیقه ۴۴، پاسکاری زیبای بازیکنان سوییس توپ را در سمت راست به ویدمر رساند و او با ارسالی زمینی دروازه خالی را برابر امبولو قرار داد تا او گل تساوی تیمش را وارد دروازه حریف کند.

در دقیقه ۴۷، شکیری توپ را برای وارگاس فرستاد و او با پشت پا توپ را برای فرولر کاشت و هافبک سوییس بر خلاف جهت حرکت دروازه‌بان گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه ۸۲، ضربه ایستگاهی آکانجی از کنار دروازه صربستان به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۹، فاساناخت با ساویچ تک به تک شد که دروازه‌بان صربستان ضربه بازیکن سوییس را دفع کرد.

در اوقات تلف شده این دیدار، بازیکنان دو تیم با شیطنت گرانیت ژاکا درگیر شدند که داور در نهایت به هافبک سوییس کارت زرد نشان داد.

در ۷ دقیقه وقت تلف شده نیز خطری روی دروازه‌ها رخ نداد تا سوییس با برتری ۳ بر ۲ برابر صربستان به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک هشتم شود و حریف پرتغال در این مرحله شود. صربستان نیز با یک امتیاز در قعر جدول قرار گرفت.

کد خبر 600341

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.