رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 600345

ساکنان این پنج نقطه امروز منتظر بارش برف باشند

ساعت24-همشهری انلاین نوشت: براساس آخرین نقشه‌ها و مدل‌های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات ( به ویژه شنبه شب تا روز دوشنبه) همراه با بارش باران و وزش باد و در ارتفاعات مه و بارش باران و برف پیش بینی می‌شود.

اداره کل هواشناسی استان تهران جدول پیش بینی هوا در هفته آینده (دوازدهم تا پانزدهم آذر) در ۱۸ شهر استان منتشر کرد.

براساس آخرین نقشه‌ها و مدل‌های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات ( به ویژه شنبه شب تا روز دوشنبه) همراه با بارش باران و وزش باد و در ارتفاعات مه و بارش باران و برف پیش بینی می‌شود. همچنین تا روز دوشنبه به ویژه یکشنبه و دوشنبه کاهش نسبی دما پیش بینی شده است.

آسمان شهر تهران امروز در طول روز نیمه ابری تا ابری همراه با غبار رقیق و در شب ابری در بعضی ساعت‌ها بارش پراکنده و وزش باد خواهد بود و دمای هوا بین ۱۲ تا ۷ درجه سانتی گراد نوسان دارد. در آبعلی در طول روز آسمان ابری و مه آلود در بعضی از ساعت‌ها بارش پراکنده و وزش باد و در شب ابری و مه آلود در بعضی ساعت‌ها بارش باران و برف و وزش باد پیش بینی شده است.

در اسلامشهر، پاکدشت و بهارستان آسمان نیمه ابری تا ابری همراه با غبار رقیق و در شب ابری در بعضی ساعت ها بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی شده است.

در پردیس، طی روز آسمان ابری و مه آلود در بعضی ساعات بارش پراکنده و وزش باد و در شب ابری و مه آلود در بعضی ساعات بارش باران و برف و وزش باد و در پیشوا نیمه ابری همراه با غبار رقیق و در شب ابری در بعضی ساعات بارش پراکنده و وزش باد را شاهد خواهیم بود.

دماوند روزی ابری و مه آلود در بعضی ساعات بارش پراکنده و در طول شب بارش برف خواهد داشت. رباط کریم، قدس، قرچک، شمیرانات، شهریار، ملارد، ورامین و ری نیز نیمه ابری تا ابری همراه با غبار رقیق و شب ابری در بعضی ساعت‌ها بارش پراکنده و وزش باد در روز شنبه دارند.

فیروزکوه با دمای هفت درجه در طول روز آسمانی ابری و مه آلود در بعضی ساعات بارش پراکنده و وزش باد و شب بارش برف و باران را خواهد داشت. لواسان نیز شرایط مشابه با فیروزکوه را تجربه می کند با این تفاوت که دمای هوا در طول شب به سه درجه می رسد.

بدین ترتیب روز شنبه، ساکنان آبعلی، پردیس، دماوند، فیروزکوه و لواسان منتظر برف باشند.

تازه‌ترین خبرها