رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 603577

گل‌محمدی: جایگاه فعلی در جدول هم مهم است اما...

ساعت24-مهر نوشت: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این که نمی‌توان از الان در مورد جایگاه تیم ها قضاوت کرد گفت: آن چیزی که برای ما مهم است تلاش بیشتر و تمرکز روی بازیهای پیش‌رو است.

تیم فوتبال پرسپولیس با کسب امتیاز ۳۵ در پایان هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر جایگاه خود در صدر جدول را تثبیت بخشید تا عزم راسخ پر افتخارترین تیم تاریخ این رقابت‌ها را برای کسب جامی دیگر نشان دهد.

یحیی گل محمدی در حالی به پیروزی مقابل ذوب آهن دست پیدا کرد که جدال دو مدعی قهرمانی با برد سپاهان مقابل استقلال همراه بود تا سرخ‌ها با حاشیه امن تری نسبت به رقیب سنتی تهرانی خود بازی‌ها را ادامه دهند.

بردهای متوالی پرسپولیس در حالی کسب می شود که عملکرد درخشان دروازه‌بان و مدافعان این تیم نشان می دهد آنها برای گرفتن عکس یادگاری با جام آماده می شوند. هافبک‌ها هم در روزهای ناامیدی از مهاجمان گل‌های سه امتیازی می زنند تا منتظر پایان فصل با جام قهرمانی باشند.

با این حال شاید تنها کسی که خیلی به صدرنشینی فکر نمی کند مهم ترین عضو نیمکت این تیم باشد. یحیی گل محمدی بدون کوچکترین حاشیه کارش را در روزهای بدون تماشاگری ورزشگاه‌ها دنبال می کند.

او پس از آخرین برد پرسپولیس در لیگ برتر گفت: «فعلا باید از بازیکنانم تشکر کنم. آنها می‌جنگند و سزاوار بهترین تشویق‌ها هستند. نبود هواداران را خیلی حس می کنیم اما با تمام وجود برای شادی آنها می جنگیم.»

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفتگوی خود با مهر افزود: «فعلا صحبت از قهرمانی زود است‌. هدفمان این جام است اما بازی به بازی پیش می رویم. جایگاه فعلی در جدول هم مهم است اما نه به اندازه پایان فصل!»

یحیی گل محمدی که به روزهای پختگی در پرسپولیس رسیده حالا با آرامش بیشتری کار را دنبال می کند و با تمرکزی که خودش دارد، بازیکنانش را هم آماده حضور در زمین می کند و به دنبال گرفتن امتیازات لازم برای کسب عنوان قهرمانی است.

تازه‌ترین خبرها