رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 603631

ادعای رئیس سابق ام‌آیسیکس: پوتین ناگهانی از قدرت کنار میرود

ساعت24-سر ریچارد دیرلاو، رئیس سابق ام آی سیکس، معتقد است که پوتین در موقعیتی نامطمئنی قرار دارد و درگیری با اوکراین وضعیت را وخیم تر کرده است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از دیلی استار، به گفته رئیس سابق سرویس مخفی، ولادیمیر پوتین "آسیب پذیر" ممکن است در صورت شکست در جنگ با اوکراین از موقعیت خود به عنوان رهبر روسیه "ناپدید" شود.

دیرلاو، رئیس سابق ام آی سیکس، به جی‌بی‌نیوز گفت که پوتین نمی‌تواند در «عملیات نظامی ویژه» شکست بخورد، زیرا مساله وضعیت سیاسی او در میان است.

دیرلاو آن را به عنوان یک "وضعیت بسیار آسیب پذیر" توصیف کرد که رهبر دیرینه روسیه خود را در آن می بیند و درگیری "از بد به بدتر می رود."

او احتمالاً با فراخوان دیگری روبرو شده است. این به وضوح در روسیه بسیار نامحبوب است. باید تنش های گسترده ای در درون گروه رهبری در داخل کرملین وجود داشته باشد، باید تنش های اجتماعی گسترده ای در سراسر روسیه بر سر این موضوع وجود داشته باشد.

اظهارات رئیس سابق ام آی سیکس در حالی مطرح می شود که ولودیمیر زلنسکی در مجمع جهانی اقتصاد در داووس اظهار داشت: در حال حاضر نمی‌دانم که با چه کسی حرف بزنم چون مطمئن نیستم که رئیس جمهور روسیه هنوز زنده باشد!

تازه‌ترین خبرها