کد خبر 607047
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰

ساعت24-سرمربی تیم ملی کاراته تاکید کرد: هدفمان کسب بهترین نتایج در ۳ رویداد بازی‌های آسیایی، قهرمانی آسیا و رقابت‌های قهرمانی جهان است.

سید شهرام هروی در گفتگو با ایسنا، درباره ارزیابی خود از برگزاری رقابت های کاراته قهرمانی کشور در همدان به عنوان مرحله نخست انتخابی تیم ملی کاراته، اظهار کرد: خدا را شکر مسابقات قهرمانی کشور در سطح کیفی خوبی برگزار شد و شاهد ظهور چهره‌های جوان کاراته ایران بودیم که به دنبال رسیدن به پیراهن تیم ملی هستند. در مجموع شاهد رقابت‌های جذابی بودیم که نشان دهنده سطح بالای مسابقات بود.

سرمربی تیم ملی کاراته، افزود: این فرصت را به بچه‌ها دادیم که در تعطیلات عید نیز تمرینات خود را پیگیری کنند تا در رقابت‌های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی که روزهای ۲۶ و ۲۷ فروردین برگزار می‌شود، شرکت کنند. در نهایت پس از برگزاری مرحله دوم رقابت‌های انتخابی، اردوی تیم ملی آغاز خواهد شد.

وی درباره در پیش بودن ۳ رویداد مهم برای کاراته ایران در سال آینده، گفت: سال آینده سال سخت و مهمی برای کاراته ایران است. ما ۳ رویداد بازی‌های آسیایی، قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان را در پیش داریم و تمام سعی مان این است که همانند سال ۹۷ که در این ۳ رویداد بهترین عملکرد را داشتیم، امسال نیز نمایش خوبی را در هر ۳ رویداد داشته باشیم.

هروی افزود: کاراته ایران این پتانسیل را دارد که باز هم بتواند نتایج درخشانی را رقم بزند و مردم ایران را خوشحال کند. خوشبختانه هماهنگی خوبی میان ارکان فدراسیون و کادر فنی تیم‌های ملی برقرار است و همه یکدل و با انگیزه به دنبال کسب بهترین نتایج هستیم. از کمیته المپیک این درخواست را داریم با حمایت‌های خود زمینه شروع پرقدرت تیم ملی کاراته بعد از تعطیلات سال نو را رقم بزند.

سرمربی تیم ملی کاراته در پایان با اشاره به انتخاب مجدد طباطبایی به عنوان رییس فدراسیون کاراته، گفت: از اعضای مجمع و همچنین جامعه بزرگ کاراته ایران که باز هم با رای خود باعث سربلندی کاراته شدند تشکر می‌کنم و امیدوارم سال جدید سالی همراه با موفقیت‌های بزرگ برای کاراته ایران باشد.

انتهای پیام

کد خبر 607047

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.