رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 611778

پویش ملی «عذرخواهی» از نمایندگان مجلس دریافت کننده «شاسیبلند»

ساعت24-پیشنهاد می کنیم پویش مردمی عذرخواهی از نمایندگانی که شاسی بلند گرفته اند راه بیفتد و با برگزاری یک گلریزان ملی، برای سایر عزیزان هم نفری یک دستگاه شاسی بلند نو تهیه شود تا این پرونده هم به خوبی و خوشی تمام شود.

ماجرای گرفتن خودروهای شاسی بلند توسط تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رسماً در حال مبتذل شدن است.

اولش گفتند کدام شاسی بلند؟ با این دروغ ها حیثیت مجلس را لکه دار نکنید! بعد گفتند گرفتند که گرفتند، چرا این همه گدابازی می کنید؟بعد گفتند مربوط به قبل بوده و یکی از نماینده ها هم گفت که مجلس نمی‌تواند اصل ماجرا و اسامی نمایندگانی که شاسی بلند گرفته اند را احصا کند و همین طور گفتند و گفتند تا نوبت رسید به آقای مجتبی ذوالنوری، نائب رئیس مجلس که برگ جدیدتری رو کرد و گفت: بدون اطلاع هیئت رئیسه، یک اطلاعیه کوچک در پارکینگ مجلس زدند و گفتند کسانی که خودروی شاسی بلند می‌خواهند مراجعه کنند، برخی هم برای دریافت خودرو مراجعه کردند.

چون توجیهاتی که برای ماستمالی کردن قضیه هر روز از آستین یکی از نماینده ها بیرون می آید، چیزی جز نادیده گرفتن شعور مردم نیست و برای این که قصه شاسی بلندها، بیش از این به ابتذال کشیده نشود، پیشنهاد می کنیم پویش مردمی عذرخواهی از نمایندگانی که شاسی بلند گرفته اند راه بیفتد و با برگزاری یک گلریزان ملی، برای سایر عزیزان هم نفری یک دستگاه شاسی بلند نو تهیه شود تا این پرونده هم به خوبی و خوشی تمام شود. (برای میرسلیم هم ۲۰۶ خریده شود چون برایش فرقی ندارد!)خدا را چه دیده اید؟ شاید این جوری در پارکینگ سایر ادارات هم یک آگهی کوچک زدند که اگر کسی شاسی بلند می خواهد بگوید!

زیاده عرضی نیست!

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها