رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 612349

حلقه انصرافیهای واترپلو شکست/ ۴ بازیکن به تیم‌ملی برگشتند

ساعت24-پس از انصراف هشت ملی‌پوش واترپلوی ایران از حضور در بازی‌های آسیایی، ۴ بازیکن با تغییر نظر خود به جمع تیم‌ملی اضافه شدند.

اخیرا از سوی یکی از بازیکنان تیم‌ملی واترپلوی ایران بیانیه‌ای منتشر شد که نام هشت ملی‌پوش واترپلوی ایران در آن به چشم می‌خورد؛ در این بیانیه اعلام شده بود: ارشیا الماسی، حامد ملک‌خانبانان، پیمان اسدی، سهیل رستمیان، امین قویدل، امیرحسین کیهانی، مهدی یزدانخواه، امیر حسین رهبر با توجه به فراهم نبودن شرایط از همراهی تیم‌ملی در بازی‌های آسیایی انصراف می‌دهند.

پس از این اتفاق محسن رضوانی، رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، در واکنش به انصراف برخی از ملی‌پوشان تیم‌ملی واترپلو مبنی بر انصراف از حضور در بازی‌های آسیایی با توجه به درنظر نگرفتن برخی‌ دغدغه‌ها، تصمیم اتخاذ شده را احساسی دانست و گفت: قطعا کسی که به تیم ملی نه بگوید سرباز ایران و تیم‌ملی نیست و باید پاسخگو باشد.

بر اساس پیگیری خبرنگار ایسنا، با توجه به اینکه تیم‌ملی واترپلو در اردوی آماده‌سازی به منظور حضور در بازی‌های آسیایی به سر می‌برد، روز گذشته به عنوان آخرین فرصت زمانی برای ملی‌پوشان انصرافی تیم‌ملی واترپلو در نظر گرفته و اعلام شد از این تاریخ به بعد از هشت بازیکن مربوطه هر بازیکنی که بخواهد به تیم‌ملی اضافه شود با نظر و بررسی کادر فنی تیم‌ملی خواهد بود.

تا روز گذشته ارشیا الماسی، مهدی یزدانخواه، امیر حسین رهبر و امین قویدل ۴ ملی پوشی بودند که به جمع تیم‌ملی واترپلوی ایران اضافه شدند و فعلا خبری از حامد ملک‌خانبانان، امیرحسین کیهانی و پیمان اسدی نیست و سهیل رستمیان نیز در حال حاضر در ایران حضور ندارد.

تازه‌ترین خبرها