رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 618885

تلاش‌های منافقین برای برهم زدن سخنرانی ابراهیم رئیسی در آمریکا

ساعت24-گروهک تروریستی منافقین برای برگزاری تجمعات خود یک شیوه مرسومی همچون دادن وعده‌های مالی دارد اما درحال حاضر این شیوه دیگر جوابگوی نیاز آن‌ها نیست.

فشارهای اخیر دولت آلبانی بر منافقین، این گروهک را با چالش‌های بزرگی مواجه کرده است.

ممنوعیت تردد اعضا به سایر کشورها، ترس از ارتباط گیری عناصر با دستگاه امنیتی ایران در فضای مجازی برای جدایی از گروهک و ورود به‌ایران با پذیرش شرط تشکیل پرونده قضایی و همچنین نگرانی بابت تکرار فرار اعضای این تشکیلات از کمپ اشرف ۳ مانند ماجرای بیجار رحیمی، باعث شده تا منافقین در برگزاری تجمعات خود در کشورهای دیگر، با چالش کمبود نیرو مواجه شوند. شیوه گروهک تروریستی منافقین برای برگزاری تجمعات

گروهک تروریستی منافقین برای برگزاری تجمعات خود یک شیوه مرسوم داشته و آن وعده‌های مالی و غذا و گردش رایگان در شهر و.. بود اما درحال حاضر با توجه به چالش‌های پیش رو و نگرانی‌هایی که به آن اشاره گردید، این شیوه دیگر جوابگوی نیاز آن‌ها نیست.

به همین علت آن‌ها شیوه جدیدی را برای جذب نیرو و سیاهی لشکر در تجمعات خود برگزیده‌اند. آن‌ها با سو استفاده از جاذبه‌های جنسی برای جذب جوانان و اتباع بیگانه برای حضور در برنامه‌های خود، دختران و زنان زیبا و آرایش کرده را در با هدف عشوه گری و صحبت به ورودی کمپ پناهندگان مرد می فرستند تا بتوانند مردان را جذب کنند. از سوی دیگر پسران و مردانی جوان و به اصطلاح خوش تیپ را برای حضور در کمپ زنان مامور کرده‌اند.

از طرفی با توجه به نقد مقامات اروپایی مبنی بر کهولت سن اعضای گروهک، آنان با شیوه سوء استفاده جنسی از جوانان به دنبال نشان دادن این مطلب هستند که گروهک آنان جوانگرا بوده و شرکت کنندگان در برنامه‌های آنان دختر و پسران جوان و به روز هستند تا از این طریق بر چهره فرتوت گروهک خود روکش بگذارند آن‌ها از همین شیوه و شگرد برای تجمع در بلژیک استفاده کردند. جذب سیاهی لشکری توسط منافقین برای برگزاری تجمع

جالب اینکه منافقین قرار است از این روش در تجمع علیه آیت الله رئیسی مقابل سازمان ملل بهره گیرند.

شب گذشته رئیس جمهوری کشورمان برای شرکت و سخنرانی در مراسم سالانه سازمان ملل عازم آمریکا شد. منافقین همچون گذشته بنا دارند تا در مقابل سازمان ملل در زمان حضور رئیسی تجمعی را علیه وی و ایران برگزار کنند. اما از آنجایی که آن‌ها با مشکل نفر مواجه هستند با سو استفاده از موضوعات جنسی قرار است سیاهی لشکری برای تجمع خود فراهم نمایند و به طور قطع با فضاسازی رسانه‌ای جماعت شکل گرفته را که در حقیقت به دلیل تمایلات جنسی و شهوت رانی گرد هم آمده‌اند به نام هواداران سازمانی خود و مخالفین جمهوری اسلامی‌ایران معرفی کنند.

چالش برگزاری تجمع تنها یکی از مشکلات پیشروی منافقین است. در طی ماه‌های اخیر به دلیل شرایط نامناسب گروهک منافقین در آلبانی و نارضایتی اعضاء، سرکردگان منافقین با چالش درگیری و درخواست جدایی اعضای خود مواجه شده‌اند.

بعضی از افراد هم مثل منیره تژ و عذری طالقانی و اسماعیل علیپور هم که مبتلا به بیماری‌های صعب العلاج بودند و درخواست خروج از کمپ را داشتند اما با مخالفت رهبران گروهک مواجه شده و در نهایت در مقر آلبانی به هلاکت رسیدند.

ترس گروهک از جدایی اعضا و بالا گرفتن درگیری‌ها به حدی شده است که طبق گزارشات ارسالی، سرکردگان منافقین با هدف سرگرم کردن نیروها و جلوگیری از مساله دار شدن عناصر محصور به دلیل بیکاری از نیروها برای ساخت و ساز اشرف ۳ استفاده میکنند. روشی قدیمی‌که در زمان حضور در عراق هم از کلیه نیروها را در جا به جایی مصالح ، نظافت و.. استفاده می‌کردند.

ناگفته نماند که یکی از علل بیکاری اعضا پس از حمله پلیس آلبانی به اشرف ۳ رخ داد که منجر به قطع اینترنت مقر، ضبط کامپیوترها و شیفتی شدن کار اعضا به دلیل کمبود امکانات سخت افزاری برای فعالیت در فضای مجازی شد.

فارس

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها