رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 618934

فال روزانه واقعی سه شنبه ۲۸ شهریور

ساعت24-مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز من از مجله تصویر زندگی همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۲۸ شهریور:

فال روز تولد: امسال سال موفقیت شما در زمینه کاری است. ایده‌های خلاقانه‌ای که در سر داشتید، به نتیجه می‌رسد و شما پیشرفت های زیادی را در زندگی تان مشاهده خواهید کرد. بنابراین با اعتماد به نفس کافی سرتان را بالا بگیرید و به راهی که در سر دارید، ادامه دهید. سعی کنید برای دیگران بیش از همیشه ارزش و احترام قائل شوید، با این کار آن‌ها نیز فواید زیادی برای زندگی شما خواهند داشت. اگر مجرد هستید، امسال در ارتباطات کاری تان با فردی آشنا می‌شوید که شریک زندگی خوبی برایتان خواهد بود. از آنجا که دیگران انتظارات زیادی از شما دارند، سعی کنید که امسال تمام انرژی و توان خود را به کار گیرید تا بهترین خود را در هر زمینه‌ای که قدم می گذارید، نشان دهید.


فال روزانه متولدین فروردین

مسائل مالی نگران تان کرده است اما همچنان اعتماد به نفس خود را بالا نگه داشته‌اید و این خیلی خوب است. به زودی فردی به کمک تان می آید و تمام نگرانی‌هایتان برطرف خواهد شد. با فردی قرار ملاقاتی دارید اما چون مدت زیادی است که او را ندیده‌اید، کمی نگران اید. اجازه ندهید که‌این نگرانی‌ها مانع از نشان دادن شخصیت واقعی تان شود. شما گذشته سختی داشته‌اید که هنوز روی دوش تان سنگینی می‌کند، اگر آن‌ها را رها کنید، مطمئنا اتفاقات بهتری برایتان خواهد افتاد. فراموش نکنید که با یک برنامه ریزی مناسب و عاقلانه از عهده بزرگترین کارها بر می آیید. در مورد تصمیمی‌که گرفته‌اید در اطرافتان با سدی از مخالفت و سرسختی دیگران روبرو می‌شوید. در آینده‌ای نزدیک اتفاقاتی پیش خواهد آمد که شما را از نزدیکانتان دور می‌کند.


فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

آیا کسی به توانایی‌های شما آگاه است؟ شاید شما تا به حالی خیلی به مهارت هایتان بها نداده‌اید اما از این پس بیشتر آن‌ها را به کار خواهید گرفت. پروژه‌ای نیمه کاره‌ای در گذشته داشته‌اید که به زودی بار دیگر پرونده اش باز می‌شود و شما را درگیر خود می‌کند. این کار نه تنها درآمد مالی خوبی برای شما خواهد داشت بلکه شما را در نگاه دیگران نیز قدرتمند و با مهارت تر نشان می‌دهد. امروز شانس آن را دارید تا هر چه از عشق زندگی تان می‌خواهید را به دست آورید. بنابراین درنگ نکنید و خواسته‌هایتان را بدون نگرانی مطرح کنید. مسئله‌ای پیش می آید که به شما وقت کافی می‌دهد تا بیشتر درباره نوع روابطتان بیندیشید و عاقلانه تر تصمیم بگیرید. بهتر است در جمع درد و دل نکنید که بعدا پشیمان نشوید. بعضی از آدم ها بی تکرار هستند، مراقب رفتار و زبانتان باشید چیزی نگویید که پشیمان بشوید.


♊ فال امروز متولدین خرداد

به زودی برای یکی از اعضای خانواده تان، اتفاق خوشایندی رخ می‌دهد. شما نیز درگیر آن موضوع خواهید شد اما سعی کنید که‌این کار مانع از عقب افتادن دیگر کارهایتان نباشد زیرا برخی از آن‌ها جبران ناپذیرند. در انتهای روز دوستی از شما چیزی طلب می‌کند، حتی اگر دیر وقت است یا که حوصله ندارید، سعی کنید که خواسته اش را عملی کنید، در غیر این صورت کدورت هایی بوجود می‌خواهد آمد. اگر چه در محیط کارتان احساس ناامنی می‌کنید، اما این نگرانی شما بی مورد است و به زودی می فهمید که چقدر نزد مدیرتان محبوب هستید. یک کمک کوچک شما به شخصی دنیایش را از این رو به آن رو می‌کند. برای انجام کاری نیاز به کسب اجازه دارید، سرخود کاری انجام ندهید. در مورد یک مسئله مالی باید حواستان را جمع کنید، از هیچکس توقع نداشته باشید جز خودتان، وگرنه دلسرد می‌شوید.


♋ فال روزانه متولدین تیر

کمی‌احساس بی قراری دارید اما نمی‌دانید که چگونه آن را برطرف کنید. در چند روز اخیر همه چیز برخلاف میل تان پیش م رفته است اما به زودی خبرهای خوبی را خواهید شنید. شاید بالاخره پس از آنهمه تلاش نتیجه سختی‌هایی که کشیده‌اید را دریافت خواهید کرد. ممکن است با چیزی مواجه شوید که هیچ گاه انتظارش را نداشته‌اید اما حال زمان آن است که زاویه دید خود را تغییر دهید و با مسائل به گونه‌ای دیگر برخورد کنید. مطمئن اتفاقات خوشی برایتان خواهد افتاد. فرصتی برای جبران اشتباهی فراهم می‌شود بهتر است از این فرصت به نحو مطلوب استفاده کنید. از کندی کارها ناراحت نباشید بلکه از این فرصت استفاده کنید و بیشتر نحوه انجام کار را مورد مطالعه قرار دهید. سرگرم روزمرگی نشوید.


♌ فال فردا متولدین مرداد

این روزها درگیر مسائل مالی تان هستید. استرسی که‌این شرایط بر شما وارد کرده است به سادگی برطرف نمی‌شود، به همین دلیل بهتر است که به جای پیدا کردن راه حل، به کل شرایط را تغییر دهید. به عنوان مثال اگر در محیط کار اذیت می‌شوید، به دنبال کار دیگری باشید. مجبورید که در مورد نزدیک ترین فرد زندگی تان تصمیمی‌بگیرید. اگر چه طرف مقابل تان احتیاجی به تغییر ندارد، اما شما خودتان دوست دارید کمی جدی تر به آنچه ذهن تان را درگیر کرده است، فکر کنید. فقط حواس تان باشد قبل از این که قدم دیگری بردارید، تمام جوانب را در نظر بگیرید. یکی از دوستان بدون اینکه به شما بگوید نیاز به کمکتان دارد بهتر است به او توجه کنید و او را از مخمصه‌ای که دچارش شده برهانید. به هر ترتیبی که شده ورزش را در برنامه روزانه تان بگنجانید. به خودتان بیشتر اهمیت بدهید، جسمی و روحی.


فال امروز متولدین شهریور

خبرهای خوبی که به شما می‌رسد را به سرعت پخش نکنید. درست است که هیجان زده هستید اما هنوز از معتبر بودن آن اطمینان حاصل نکرده‌اید پس کمی‌دیگر هم صبر کنید. اعتماد به نفس شما از این پس بالاتر می‌رود و موفقیت های بیشتری را کسب خواهید کرد. فال امروز اگر مجرد هستید، شانس آن را دارید که با فردی ارتباط برقرار کنید. زمان خوبی است که راز دلتان را فاش کنید و منتظر اتفاقات خوبی در رابطه عاطفی تان باشید. در مورد چیزی که نمی‌دانید هم نظر ندهید زیرا تنها به ضررتان تمام خواهد شد. کاری که انجامش مدت زیادی از شما وقت گرفته به پایان می‌برید و بالاخره احساس رهایی می‌کنید. اجازه ندهید شخصی با رفتارش به شما توهین کند. سکوت حدی دارد، سرتان را بالا بگیرید و حرفتان را بزنید. خبری می‌شنوید که به شما در یک تصمیم گیری مهم کمک می‌کند.


♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

اگر پولی به دست تان رسید، آن را عاقلانه خرج کنید. اگر چه خوشگذرانی و خرید لباس هیجان انگیز است اما آیا ارزشش را دارد؟ اگر به درستی در مورد آن تصمیم بگیرید، پول تان در آینده‌ای نزدیک چند برابر خواهد شد. یکی از دوستان قدیمی تان که چند وقتی با هم در ارتباط نبوده‌اید، بار دیگر وارد زندگی تان می‌شود. شما نیز تمایل دارید تا رابطه خود را با او از سر گیرید. شاید بد نباشد یک فرصت دیگر به خودتان دهید. امید اینکه روزهای شاد بیشتری را در کنار او تجربه کنید، زیاد است. برای انجام کاری مجبور به پرداخت هزینه‌ای می‌شوید. مدتی است که اصرار دارید برخلاف جریان آب شنا کنید و این یعنی با دیگران جنگیدن. متاسفانه تاکنون پیشرفتی نداشته‌اید و فقط سدی عمیق بین خود و دیگران ایجاد کرده‌اید. کمی فکر کنید تا مشکل را پیدا کنید.


♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز پر از انرژی و اشتیاق هستید طوری که دیگران نیز دوست دارند با شما بیشتر در ارتباط باشند. کارهای خانه و محیط کارتان نیز به خوبی و به سرعت پیش خواهد رفت. پس معطل نکنید و کارها و پیشنهادهای جدید را به دست گیرید. امروز هر غیر ممکنی برای شما ممکن می‌شود. بین شما و شریک زندگی تان جو سنگینی برقرار است. اگر احساس می‌کنید که با حرف زدن می توانید مشکل تان را حل کنید، تامل نکنید. شاید او هم منتظر عکس العملی از شماست تا دردودل‌هایش را به زبان آورد. وقت آن رسیده که با نگرشی نو و متفاوت به جنگ مشکلات بروید و در این راه از کمک دوستان هم بهره بگیرید. در مورد تصمیم های لحظه‌ای بیشتر احتیاط کنید و اگر در مورد گام بعدی تان مطمئن نیستید، حتما در تمام زمینه‌ها تحقیق کنید. از نظر عاطفی به یک تحول بزرگ دست می یابید.

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز استرس شما زیاد شده است، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که اگر با دیگران در ارتباط اید، محتاط تر عمل کنید زیرا امکان سوتفاهم و به تبع بحث های جدی وجود دارد. سرتان توی کار خودتان باشد و حتی تا جایی که می توانید تنها باشید تا کمی‌به آرامش برسید. شما به راحتی می توانید دل عشق زندگی تان را به دست آورید، کافی است کمی‌بیشتر به او توجه کنید. کارهای ساده‌ای چون نوشتن یک جمله یا شعر روی کاغذ هم می تواند او را سر شوق آورد. پس از خلاقیت تان برای اتفاقات بهتر زندگی بهره گیرید. ایده خوب و تازه‌ای که دارید، به شما کمک می‌کند از مشکلات به راحتی عبور کنید تا جایی که به برداشتن قدم های بعدی فکر می‌کنید. روی کمک اطرافیان تان بیشتر حساب کنید. بی خبری از شخصی کلافه تان کرده، راهی پیدا می‌کنید تا با این وضع کنار بیایید.


♑ فال روز متولدین دی

شما آماده یک تغییر بزرگ هستید، هیچ شکی در آن نیست اما نباید در این کار عجولانه عمل کنید. مشورت با خانواده می تواند مسیر راحت تری را به شما نشان دهد. موضوعی ذهن شما و شریک زندگی تان را درگیر کرده است. دوست دارید که دست به کاری بزنید اما قبل از شروع قدم به قدم راه را بسنجید. اگر برنامه ریزی شده پیش روید، همه چیز بر وفق مرادتان خواهد بود. به زودی برای یکی از بزرگ ترین سوالات زندگی تان راه حلی پیدا می‌کنید که خوشحال تان می‌کند. اما سعی کنید که قبل از هر قدمی‌با افراد با تجربه مشورت کنید. برای گریز از جواب دادن به شخصی دائم در حال فرار هستید. این وضع بچگانه را پایان دهید و کاری که باید انجام دهید. دلتنگی برای شخصی کلافه تان می‌کند. سرتان را با هر چیزی که برایتان خوب است گرم کنید. پادکست گوش کنید، فیلم ببینید، کتاب بخوانید یا ورزش کنید.


♒ فال متولدین بهمن

امروز شما مانند یک خورشید می‌درخشید طوری که شریک زندگی و اطرافیان تان نیز تحت تاثیر جاذبه شما قرار خواهند گرفت. سعی کنید امروز بیشتر در بیرون از خانه و با دیگران در ارتباط باشید. از طرف دوستی هدیه‌ای به دست تان می‌رسد که خوشحال تان خواهد کرد. او این هدیه را برای رفع کدورت ها گرفته است، پس شما نیز دست از لجبازی بردارید و به روال قبلی رابطه تان بازگردید. در محیط کار مسئولیت جدیدی به شما واگذار شده که کمی‌استرس تان را زیاد کرده است. نگران نباشید زیرا مانند دیگر کارهایتان، از پس این یکی نیز بر خواهید آمد. برای نیکی کردن دلتان را صاف کنید و از شخصی که به او کمک می‌کنید توقعی نداشته باشید. نتیجه کار نیکتان را اینجا و حالا نمی گیرید. نتیجه اش را بعدها و از جای دیگری دریافت خواهید کرد. شخصی با رفتار جدیدش شما را غافلگیر می‌کند.


♓ فال روزانه متولدین اسفند

گاهی دخالت و کنجکاوی می تواند به نفع تان باشد پس لازم نیست که همیشه خودتان را عقب بکشید و از دور تماشاگر باشید. شما زمان زیادی را صرف اهداف تان کرده‌اید و حال باید از آن‌ها بهترین نتیجه را بگیرید، پس دست از تلاش برندارید. امروز هنگام صحبت کردن با دیگران به حرف هایی که به زبان می آورید دقت کنید. یک کلمه نابجا می تواند همه برنامه‌هایتان را نقش بر آب کند. اگر فردی نظر شما را به خود جلب کرده، به جای این که روی ایرادهای او تمرکز کنید، به خوبی‌هایش بیاندیشید. آیا آنقدر هستند که رابطه یا کار خود را با او آغاز کنید؟ برای یک تغییر آماده باشید. حرف با عمل باید یکی باشد. کسی که فقط حرف می زند و عمل نمی‌کند، رابطه را رو به سردی می‌برد. یک گره مالی باز می‌شود و خیالتان از مسئله‌ای راحت می‌شود. اوضاع بر وفق مرادتان است.

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تازه‌ترین خبرها