رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 619220

وزیر علوم: قول می‌دهم امانتدار امینی برای دانشجویان باشیم

ساعت24-وزیر علوم با بیان اینکه فرزندان مردم در دانشگاه‌ها امانت هستند، گفت: قول می‌دهم امانتدار امینی برای دانشجویان و جگرگوشه‌های مردم باشیم.

دکتر محمدعلی زلفی‌گل در گفت و گو با ایسنا، به میزان آمادگی دانشگاه‌ها برای پذیرش دانشجویان و آغاز سال تحصیلی جدید اشاره و اظهار کرد: خوشبختانه اواخر خرداد امسال با پیگیری‌هایی که انجام شد اعتبار مناسبی برای تغییر و تجهیز در اختیار دانشگاه‌ها قرار دادیم و از آن‌ها خواستیم از فرصت تعطیلات تابستان برای بازسازی امکانات رفاهی، تجهیزاتی و بازسازی خوابگاه‌ها استفاده کنند، تا برای آغاز سال تحصیلی مشکلی نداشته باشیم.

وزیر علوم با بیان اینکه مردم فرزندان خودشان را در دانشگاه‌ها به امانت می گذارند، گفت: قول می‌دهم امانتدار امینی برای دانشجویان و جگرگوشه‌های مردم باشیم تا آن‌ها بتوانند در کمال امنیت و آرامش فعالیت‌های علمی،تحقیقاتی، فرهنگی و ورزشی خود را دنبال کرده و از دوران دانشجویی خود نهایت استفاده را ببرند.

زلفی گل همچنین تاکید کرد: خدا را شاکر هستم جامعه دانشگاهی ما فهیم و فرهیخته هستند و ما به وجودشان افتخار می‌کنیم و چون از سطح فهم و درک بالایی برخوردارند و از این جهت جای نگرانی برای ما وجود ندارد.

وزیر علوم در پایان یادآور شد: گاهی هجمه‌هایی از بیرون به اساتید و دانشجویان وارد می‌شود که خوشبختانه جامعه دانشگاهی خیلی زود این هجمه‌ها را تشخیص می‌دهد. امیدواریم امسال شاهد حضور پرشور نشاط دانشجویان در دانشگاه‌ها باشیم.

انتهای پیام

تازه‌ترین خبرها