رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 619223

فال روزانه واقعی شنبه ۱ مهر

ساعت24-مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز من از مجله تصویر زندگی همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۱ مهر:

فال روز تولد: اگر چه تمایلی به تغییرات ندارید و دوست دارید که روال زندگی خود را در پیش گیرید اما حال وقت آن است آنچه در زندگی آزارتان می‌دهد را از خود دور کنید و فضا را برای ورود چیزهای جدید و خوشایند آماده کنید. شک و دودلی بدترین شرایطی است که می توانید تجربه کنید پس تمام تمرکز خود را به کار گیرید تا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاد کنید. آنچه بیشترین ارزش را برای شما دارد، در بالای لیست زندگی خود قرار دهید و سعی کنید وقت بیشتری برای آن بگذارید. ماه بهمن شرایط زندگی شما آنطور که دوست دارید، پیش خواهد رفت و از این بابت احساس غرور و اعتماد به نفس خواهید کرد. اواخر سال نیز اتفاقا خوبی در روابط عاطفی برایتان می‌افتد که بسیاری از دل نگرانی‌هایتان را برطرف خواهد کرد.


فال روزانه متولدین فروردین

این روزها بیشتر در مکان‌های عمومی و در ارتباط با دیگران باشید. ارتباط بیشتر با دوستان یا حتی عشق زندگی تان شما را به حال و آینده امیدوار کرده است طوری که‌ایده‌های مثبتی به ذهن تان رسیده که می‌خواهید در ماه‌های آتی اجرایشان کنید. سعی کنید ایده‌هایتان را جایی بنویسید تا فراموش نشوند. شما تا به حال صبر زیادی کرده‌اید و حال زمان ابراز وجود است. حتما حرف های زیادی برای معشوقه تان دارید، پس بهتر است صادقانه تمام آن‌ها را بیان کنید. اگر آسان بگیرید، همه چیز برایتان آسان می‌شود. محبتتان به شخصی را دست کم نگیرید. دوستی با حرف یل رفتارش شما را چنان عصبانی می‌کند که از کوره در می‌روید؛ آرام باشید و سعی کنید تا همه جوانب را نسنجیده‌اید دوباره وارد بحث با این شخص نشوید. انجام یک معامله به نفع شما تمام می‌شود. به یک سفر کوتاه می‌روید.

 

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

مهربانی در شما موج می زند اما این خصلت امروز بیش از همیشه در شما فوران می‌کند به طوری که برای برخی از عزیزان تان هدیه می‌خرید. اگر چه آن‌ها از این رفتار شما بسیار خوشحال می‌شوند اما حواس تان باشد که در این کار زیاده روی نکنید زیرا توقع دیگران را بالا می‌برید و این کار در دراز مدت به ضررتان تمام می‌شود. شاید تصور کنید که با شریک زندگی تان به‌اندازه کافی حرف می زنید اما آیا حرف های شما عمیق و از ته قلب تان است؟ اگر می‌خواهید رابطه خود را بهبود بخشید، برای صحبت کردن در مورد موضوعات مهم با یکدیگر وقت بیشتری بگذارید. شخصی برای کمکی که به او کرده‌اید از شما قدردانی می‌کند. پیشرفت در یک کار دلگرمتان می‌کند. تا می توانید حواستان به تصمیم های کوچکی که می گیرید باشد. هنگامی‌که پای عشق و عاشقی وسط بیاید بهتر است در تصمیم گیری‌های مهم به جای عقل قلبتان را راهنما قرار دهید.


♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز برای شما اتفاقی خاص می‌افتد. پس از دیدار با فردی، احساس عجیبی را در وجود خود تجربه می‌کنید و نسبت به خود و زندگی تان امیدوار می‌شوید. اگر مجرد هستید بدانید که جمله معروف عشق در نگاه اول در شما اتفاق افتاده است. پس آن را جدی بگیرید. اگر هدفی در سر داشته‌اید که هیچگاه عملی نشده است، ناامید نشوید، دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است پس اولین قدم را به سمت موفقیت محکم بردارید. به زودی تغییری بزرگ در زندگی تان در راه است. در رابطه با درگیری‌های کاری اخیر اگر تمرکز بیشتری به کار نبرید و مسئولیت هر روز را همان روز به پایان نرسانید و وقتتان را به جای کار در تفریح بگذرانید گرفتاری طولانی مدتی برای خود ایجاد خواهید کرد. خرید یا فروش چیزی برای شما خیر و برکت خواهد داشت.


♋ فال روزانه متولدین تیر

شما فردی هستید که هر لحظه چیزی تازه می طلبید. امروز این علایق ناگهانی شما نه تنها دیگران بلکه خود شما را نیز متعجب کرده است زیرا تصمیم دارید که تغییری بزرگ به زندگی تان بدهید. اگر چه اکنون آن را به چشم یک سرگرمی می‌بینید اما در آینده‌ای نزدیک می تواند برای شما منبع درآمد باشد. اگر اخیرا، به خصوص با شریک زندگی تان، کم حرف شده‌اید باید بگوییم که بیان احساسات واقعی می تواند حقایق را آشکار و مشکلات بسیاری را حل کند. پس بیشتر با دیگران گفتگو کنید. از شخصی که حقیقت را از شما پنهان می‌کند همین امروز فاضله بگیرید. کمک به دیگران خوب است اما تا جایی که خودتان محتاج کمک گرفتن نشوید. در رابطه احساسی، طرف مقابلتان و شرایطش را بدون غرض نگاه کنید تا کمتر دچار بحث شوید. بحث رابطه تان را سرد می‌کند.


♌ فال فردا متولدین مرداد

زندگی پر از ماجراجوی است، اگر تا به حال به‌این موضوع اعتقاد نداشته‌اید، امروز زندگی این جنبه خود را به شما نشان خواهد داد. به دلیل موفقیت هایی که در گذشته به دست آورده‌اید و همچنین تعریف و تمجیدهایی که دوستان تان از شما می‌کنند، اعتماد به نفس تان بالا رفته است. از این شرایط برای به دست آوردن موفقیت های بیشتر، تلاش کنید. به زودی با افرادی آشنا خواهید شد که مشترکات و علاقمندی‌های مشابهی با آن‌ها دارید، آن‌ها می توانند به شما در راهی که انتخاب کرده‌اید، کمک کنند. خودتان را وادار کنید تا چیزی نو یاد بگیرید، فرقی نمی‌کند هنری یا فرهنگی یا علمی، مهم این است که ذهنتان را فعال نگه دارید و به جلو پیش بروید. یک جا ماندن و درجا زدن شما را افسرده می‌کند. لطفتان به شخصی بیش از آنچه که فکر می‌کنید او را خوشحال می‌کند.


فال امروز متولدین شهریور

در محیط کار پیشنهادی به شما می‌شود که انرژی و انگیزه تان را افزایش می‌دهد. در آمد شما نیز از این طریق افزایش می یابد. تغییر ساده نیست، اگر برای مسیری که انتخاب کرده‌اید نگران هستید، دوستان خود را فراموش نکنید، آن‌ها می توانند حامیان بزرگی برای شما باشند. شریک زندگی تان به فکر ایجاد تغییری در زندگی است، حتی اگر ایده او برای شما مسخره به نظر آمد، به او نخندید و بگذارید آزادانه کاری را که به آن علاقه دارد، انجام دهد. اگر او را آزاد بگذارید، علاقه او به شما نیز بیشتر خواهد شد. شنیدن خبری به همتان می‌ریزد. روی خود را برگردانید و این خبر را نشنیده بگیرید، در زندگی تان تاثیری ندارد. بحثی کاری پیش می آید، با حفظ خونسردی و آرامشتان این بحث را ادامه بدهید. حق با شماست. مراقب شخصی که امروز هست و فردا نیست باشید.


♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

تصمیم دارید راهی را آغاز کنید اما نگران هستید. اگر چه موانعی پیش پایتان وجود دارد اما آنقدر با اراده قدم بر می‌دارید که در نهایت موفقیت شما حتمی‌است. سعی کنید این رفتار خود را همیشگی کنید زیرا هیچ هدفی آسان به دست نمی آید. برای شروع کاری، مورد حمایت دیگران قرار می گیرید، پس از این فرصت نهایت استفاده را بکنید. بهتر است امروز هر آنچه دوست دارید و ندارید را کنار بگذارید و کمی نسبت به معشوق تان انعطاف پذیری بیشتری نشان دهید. عشق به سمت شما سرازیر است. شخصی با لطف و کمکش شما را غافل گیر می‌کند. بهتر است بدبینی را کنار بگذارید. برای انجام کاری برنامه ریزی کوتاه مدتی می‌کنید، عاقبت این کار برایتان خوب است. این روزها بهتر است بین کار و استراحت تعادلی ایجاد کنید، وگرنه از خستگی بیشتر ضرر خواهید کرد.


♏ فال روزانه متولدین آبان

روز شما با شادی آغاز شده و تا شب این شادی دو برابر خواهد شد، بنابراین بد نیست برای شام به یک مکانی زیبا بروید و این شادی را آنطور که شایسته شماست، جشن بگیرید. امروز فرصت خوبی است تا احساسات درونی خود را برای معشوق تان بازگو کنید، حتی اگر فکر می‌کنید که او منظور شما را به خوبی درک نمی‌کند. نگران نباشید در نهایت او به دلیل صداقتی که داشتید از شما سپاسگذار خواهد بود. خبر خوبی در راه است که تمام شک و تردیدهای شما را برطرف می‌کند. مراقبت از کسی یا چیزی به شما سپرده می‌شود. در مورد مسئله‌ای به توانایی‌های خودتان ایمان داشته باشید. شما از پس این کار بر می آیید. دیدار از مسن ترهای خانواده بخصوص عزیزی که بیمار است نه تنها او را خوشحال خواهد کرد، بلکه خودتان هم احساس بهتری خواهید داشت.

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

فکر می‌کنید نیمه گمشده خود را یافته‌اید. اگر به احساس خود ایمان دارید، امشب را به همراه محبوب تان به یک مکان زیبا بروید و احساسات واقعی تان را آشکار کنید. مطمئنا از این صادق بوده‌اید پشیمان نخواهید شد. بر سر دو راهی قرار گرفته‌اید، مهم راهی که انتخاب می‌کنید نیست، مهم تلاش شما برای گذراندن موانع است. هر راهی را در پیش بگیرید، سختی‌هایی دارد. پس به جای معطل کردن، اولین قدم را با اراده‌ای بالا بردارید. پشت سر دیگران بدگویی نکنید، تا دیگران نیز از شما بد نگویند. اتفاقی می‌افتد که دیدتان را به شخص یا مسئله‌ای عوض می‌کند. در رابطه با مسئله‌ای تحصیلی یا آموزشی بهتر است هر چه سریعتر تصمیم بگیرید. عشق به شما توان و قدرت فوق العاده‌ای خواهد داد.


♑ فال روز متولدین دی

امروز به فکر تعمیر وسایل خانه یا تغییر دکوراسیون هستید. تا می توانید وسایل قدیمی، کهنه و بی مصرف را دور بریزید و فضا را برای چیزهای جدید باز کنید. این گونه خانه شما زیباتر از قبل خواهد شد. اگر تنهایی از پس کارها بر نمی آیید، از دوستان تان کمک بگیرید. شما عاشق پیشرفت هستید و دوست دارید در تمام جنبه‌های زندگی حتی رابطه عاطفی، هر روز یک قدم به جلو بگذارید. اگر چه شریک زندگی شما کمی نگران است اما با جسارتی که دارید حتما موفق خواهید شد. به حرف ها و سوال‌های دیگران نیز اهمیتی ندهید. بهتر است هر چه زودتر به زندگی خصوصی خود سر و سامان ببخشید و با جرات مسئولیت های بزرگتری را به عهده بگیرید. در روابط کاری تان این روزها بهتر است بی صبری خود را کنترل نموده و در برخورد با مشکلات تنها همکاران را مقصر به حساب نیاورید. گاهی تقصیر هیچ کس نیست.


♒ فال متولدین بهمن

امروز اطلاعات مهمی‌دستگیرتان می‌شود که می تواند درهای تازه‌ای را به روی شما بگشاید و زندگی شخصی یا حتی حرفه‌ای تان را تغییر دهد. فرصتی برایتان فراهم می‌شود که می توانید توانایی‌های خود را بالا ببرید. امروز روز فوق العاده‌ای برای یادگیری است پس آن را از دست ندهید. در این راه با افراد جدیدی نیز آشنا خواهید شد. اگر دوست دارید دست به کارهای عجیب و غریب بزنید، حتی اگر رفتار شما از نگاه دیگران نامعقول آید، باز هم شما به کار خود ادامه دهید. درهای جدیدی در این راه به روی شما گشوده خواهد شد. در مورد یک تصمیم مالی، پیشنهاد چندان جالبی به شما نمی‌شود که بتواند نهایتا وسوسه تان کند. مسائل بسیار مهم و خصوصی و عاطفی تان احتیاج به تمرکز و تلاش دارد. نامه‌ای مهم و مثبت در رابطه با موقعیت مالی تان دریافت می‌کنید. دوستی تازه پیدا خواهید کرد.


♓ فال روزانه متولدین اسفند

یاد گرفتن مهارت های جدید اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد و تلاش‌هایی که طی هفته‌های گذشته برای رسیدن به اهداف تان کرده‌اید، با موفقیت به نتیجه می‌رسد و شما مورد تحسین شدید اطرافیان قرار خواهید گرفت. به زودی پولی به دست تان می‌رسد که می توانید با آن کمی‌خوش بگذرانید. شما سختی‌های بسیاری را متحمل شده‌اید و حال خوشی شایسته شما است. افراد بسیاری برای درد و دل نزد شما می آیند اما بهتر است شما نیز برای خودتان زمان بگذارید. تلفن را بردارید و برای شام امشب در رستورانی رمانتیک با عشق تان قرار بگذارید. نگرانی برای عزیزی به دلتان افتاده و فکر و خیال او از نظرتان خارج نمی‌شود. یک دوست با دعوت نکردن شما به جمعی، شما را دلخور و متعجب می‌کند. وقت آن رسیده تا یاد بگیرید برای کسی بمیرید که برایتان تب می‌کند. از یک سوراخ نباید چند بار گزیده شد.

تازه‌ترین خبرها