رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 619830

امسال در سالگرد «اغتشاشات» دو تا بز هم به همدیگر شاخ نزدند

ساعت24-جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امسال هم در سالگرد «اغتشاشات» گذشته علی رغم‌ جوسازی‌های زیادی که صورت گرفته بود، دو تا بز هم به همدیگر شاخ نزدند. البته‌این عبارت را پیامبر (ص) فرموده است.

سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اغتشاشات سال گذشته، خاطرنشان کرد: زمانی‌ که ‌کرونا در کشور فراگیر شد، به همین بهانه سه سال مراکز آموزشی را تعطیل و آموزش‌ها را غیر حضوری کردند و این کار هم یعنی تعطیلی مراکز آموزشی فقط در ایران انجام‌ ‌شد؛ غیر حضوری شدن آموزش‌ها باعث شد تا دشمنان چشم ها و ذهن‌ها را معطوف به خباثت های خود کنند.

لذا؛ تصور کردند چون دانش آموزان و دانشجویان طی مدت سه سال خباثت های آن‌ها را دیدند پس به طور حتم قلب ها هم همین ‌گونه شده است.

وی افزود: به همین جهت برخی‌ها در داخل که از قبل انقلاب اسلامی‌ارتزاق کردند چون حضور آمریکا را باور کرده بودند به میدان آمدند و بدین شکل خودشان را لو دادند؛ البته خداوند نگذاشت اتفاقی بیفتند چون دل‌ها دست اوست و دشمنان نتوانستند.

سردار فدوی، گفت: امسال هم در سالگرد اغتشاشات گذشته علی رغم‌ جوسازی‌های زیادی که صورت گرفته بود، دو تا بز هم به همدیگر شاخ نزدند. البته‌این عبارت را پیامبر (ص) فرموده است. یک نفر اقدام انجام داد و نگران بود که پیامبر اسلام (ص) رضایت داشته باشد یا خیر؟ ایشان در پاسخ به آن فرد گفتند که نگران نباش از آن کاری که انجام دادی، دو تا بز هم به یکدیگر شاخ نزدند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شکل جنگ تغییر یافته و این یعنی جنگ همچنان ادامه دارد؛ تصریح کرد: اگر وعده‌های خداوند مبنی بر پیروزی حق بر باطل وجود نداشت باید همان سال ۱۳۵۷ شکست ‌می‌خوردیم. ما طی این سال‌ها وارد هر کاری شدیم، موفق عمل کردیم.

  منبع: فارس

تازه‌ترین خبرها