رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 621709

بانک صادرات ایران با شرکت ملی صنایع مس تفاهم‌نامه گسترش همکاری امضا کرد

با امضای تفاهم‌نامه بانک صادرات ایران با شرکت ملی صنایع مس ایران بر استفاده از تمامی قابلیت‌های این بانک برای حمایت و پشتیبانی از صنعت مس کشور تاکید شد.

 
 
 

به گزارش روابط‌عمومی‌بانک صادرات ایران، تفاهم‌نامه توسعه همکاری این بانک با شرکت ملی صنایع مس ایران در نشستی به امضای امیر خرمی‌شاد مدیرعامل این شرکت، شهریار متوکل عضو هیئت‌مدیره و همچنین محسن سیفی، سرپرست بانک و یاسرمرادی، عضو اجرایی هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران رسید.

سیفی در این نشست که با حضور اعضای هیات مدیره و هیات عامل بانک صادرات ایران و همچنین مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس برگزار شد، امضای این تفاهم‌نامه را سرآغاز خدمت‌رسانی گسترده بانک به بخش دیگری از صنعت و تولید کشور عنوان کرد و گفت: تفاهم‌نامه بانک صادرات ایران با شرکت ملی صنایع مس ایران موجب تعامل و تامین مالی بیشتر در بخش‌های مختلف در صنعت مس کشور خواهد شد و این بانک به عنوان یک همراه و حامی‌برای ارتقای هرچه بیشتر این صنعت ایستاده است.

1.jpg

وی با تاکید بر اینکه بانک صادرات ایران به گسترش تعاملات با شرکت‌های بزرگ تجاری و شرکت‌هایی که به لحاظ تخصصی زنجیره قابل ملاحظه‌ای را در اقتصاد ایران دارند، افتخار می‌کند، افزود: با استفاده از تمامی ظرفیت‌های این تفاهم‌نامه و امکانات داخلی و خارجی بانک صادرات ایران در خدمت به تمامی‌شرکت‌های زیرمجموعه و پیمانکار ملی مس، شاهد اتفاقات بزرگ در مسیر تامین مالی و کمک به صنعت مس و صنایع وابسته در بخش‌های مختلف کشور خواهیم بود.

2.jpg

سرپرست بانک صادرات ایران افزود: این بانک در مسیر تغییر رویکرد خود در جهت حرکت به سمت بانکداری مدرن و نسل چهارم، روی تعامل با شرکت‌های بزرگ و موثر اقتصادی همچون شرکت ملی صنایع مس ایران حساب ویژه‌ای باز کرده و در پی آن هستیم که‌این تفاهم‌نامه منجر به دستاوردهای بزرگی هم برای بانکداری کشور و هم برای صنعت مس و خدمت به کشور شده و با استفاده از تمامی ظرفیت‌های شرکت‌های ابزاری، مجموعه زنجیره تامین ملی مس از معدن تا بخش صادرات و تولیداتی که با استفاده از مس در کشور توسعه‌یافته‌‌اند را عملیاتی کنیم. بانک صادرات ایران در این مسیر، تامین مالی تمامی پیمانکاران، تامین‌کنندگان و زیرمجموعه‌های شرکت ملی صنایع مس مورد توجه بانک صادرات ایران هستند و با استفاده از تمامی‌ابزارهای مالی و بانکی، خدمات متنوع بانکداری برای کارکنان و مشتریان از جمله چک دیجیتال و برات و سفته الکترونیک، ضمانت‌های نوین، اوراق مرابحه، صکوک، گواهی سپرده خاص و قابلیت‌های موجود این ماموریت را انجام خواهد داد.

سیفی تاکید کرد: این تفاهم‌نامه سرآغاز فصل نوینی از همکاری و تعاملات بانک با شرکت ملی صنایع مس است و آنچه که دراین تفاهم‌نامه در کنار سرمایه‌گذاری و تامین مالی برای بانک صادرات ایران حائز اهمیت است، توجه به کارکنان و کارگران شرکت ملی مس است که امیدواریم جامعه کارگری شرکت‌های زیرمجموعه مس که از جمله کارگران زحمت‌کش کشور هستند از خدمات مناسب بانک صادرات ایران بهره‌مند شوند و بتوانیم پاسخگوی زحمات و تلاش‌های آن‌ها در مسیر تولید در کشور، باشیم.

3.JPG

امیر خرمی‌شاد، نائب‌رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران نیز در این نشست تاکید کرد: امضای تفاهم‌نامه با بانک صادرات ایران فتح بابی برای گسترش همکاری‌های شرکت ملی صنایع مس ایران و بانک صادرات ایران در آینده نزدیک خواهد بود. وی با استقبال از اعتبارات ریالی و ارزی مناسب مد نظر قرار گرفته در این تفاهم‌نامه، افزود: در حوزه‌های کارگزاری، لیزینگ، تامین سرمایه و بیمه همکاری‌های مناسبی با بانک صادرات ایران خواهیم داشت.خرمی‌شاد افزود: تامین سرمایه‌درگردش 270 شرکت‌ پیمانکار طرف‌قرارداد با شرکت ملی صنایع مس ایران که به صورت دوره‌ای یا پروژه‌ای با شرکت همکاری دارند نیز در قالب این تفاهم‌نامه مد نظر قرار گرفته است. وی افزود: نگاه ویژه از هر دو طرف بانک صادرات ایران و شرکت ملی صنایع مس ایران به شرکت‌های دانش‌بنیان مورد توجه است و تلاش شده تا شرایط برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در این بخش فراهم شود.

4.jpg

 
 
نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تازه‌ترین خبرها