رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 621781

نسخه جدید اینترنت‌بانک سپهر بانک صادرات ایران با قابلیت خدمات «چکنو»

ساعت 24 - ​نسخه جدید اینترنت‌بانک سپهر بانک صادرات ایران با قابلیت ارائه خدمات «چکنو» منتشر و در دسترس مشتریان قرار گرفت.

به گزارش روابط‌عمومی‌بانک صادرات ایران، با انتشار نسخه جدید اینترنت‌بانک سپهر بانک صادرات ایران، دسترسی مشتریان حقوقی به خدمات چکنو (چک امن دیجیتال) فراهم شد.

در این نسخه مشاهده کارتابل و نقد کردن «چکنو» برای مشتریان حقوقی در سامانه BIB فراهم شده و مشتریان بانک می‌توانند علاوه بر نرم‌افزار همراه‌بانک، برای استفاده از خدمات متنوع و قابلیت‌های فراوان چکنو در نقل و انتقال آنی و بدون محدودیت چک امن دیجیتال، از درگاه‌اینترنت‌بانک سپهر بانک صادرات ایران نیز استفاده کنند.

در نسخه جدید اینترنت‌بانک صادرات ایران همچنین ثبت، تایید، انتقال و عودت چک صیادی نیز برای مشتریان حقیقی و حقوقی عملیاتی شده که ثبت چک صیادی به صورت گروهی با بارگذاری فایل اکسل، اختیاری شدن دریافت پیامک ثبت چک صیادی به صورت انتخاب کاربر، نمایش مشخصات امضا‌کنندگان چک در سرویس‌های تایید، انتقال، عودت چک و زنجیره انتقالات و ذینفعان چک صیادی، استعلام وضعیت چک صیادی توسط صادرکننده و استعلام زنجیره انتقالات چک صیادی از جمله خدمات این بخش است.

علاوه بر این، نسخه جدید اینترنت‌بانک سپهر امکان بارگذاری فایل اکسل در خدمت پرداخت قبض دسته‌ای، افزایش تعداد تراکنش‌ها در سرویس مشاهده صورت‌حساب تسهیلات، نمایش نقش کاربر (امضادار، مدیر تراکنش، نماینده) در سامانه BIB، تنظیمات ارسال پیامک تراکنش‌ها و همچنین امکان نصب در گوشی‌های تلفن همراه به صورت PWA و رفع مشکل درج شماره کارت، شبا و... در برخی مرورگرهای تلفن همراه، از دیگر مزیت‌های نسخه جدید اینترنت‌بانک سپهر بانک صادرات ایران است. این نسخه را در سایت رسمی‌بانک به نشانی: www.bsi.ir جستجو کنید.

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تازه‌ترین خبرها