رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 622504

هشدار درویش به بعضی ها !

ساعت 24 -مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اعلام حمایت از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه گفت، سرخپوشان اگر در فصل گذشته شش جام هم بود، موفق به فتح تمام آن‌ها می‌شدند.

رضا درویش در گفت‌وگو با سایت رسمی‌باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: این روزها هجمه‌ها نسبت به پرسپولیس، اعضای تیم و کادر فنی بسیار زیاد است.

 اینکه هواداران از پرسپولیس انتظار قهرمانی و پیروزی در تمام بازی‌ها دارند، یک بحث است و اینکه بعضی فرصت را مناسب دیده‌اند تا با تحریک و تهییج بیشتر، فضای هواداری و در کل خانواده پرسپولیس را به‌هم بریزند، موضوع دیگری است. 

به نظر می‌رسد بعضی فرصت را مناسب دیده‌اند تا با استفاده از چالش کنونی، پرسپولیس را وارد یک موج بی‌ثباتی کنند، اما از همین جا می‌گوییم در پرسپولیس از این خبرها نیست.

وی در ادامه افزود: انتظارات و انتقادهای هواداران را به گوش جان می‌شنویم، آن را درک می‌کنیم و به آن‌ها حق می‌دهیم نگران باشند. از این بابت تمام اعضای مجموعه پرسپولیس مصمم به تلاش بیشتر هستند، اما هواداران هم باید هوشیار باشند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: مگر می‌شود کارهای بزرگی را که‌این تیم و کادر فنی‌اش انجام داده‌‌اند فراموش کنیم؟ چند قهرمانی آوردند؟ چطور به توانایی این نفرات شک کنیم؟ در مقابل روزهای سختی که پرسپولیس پشت سر گذاشته است، این روزها، اصلاً شرایط غیرقابل عبور نیست، اما دنبال القای خلاف این مسئله به هواداران هستند.  

 

می‌خواهند ذهن و روح تیم را به‌هم بریزند در حالی که بالا و پایین شدن برای هر تیم فوتبالی وجود دارد. سال قبل را از یاد نبریم. با شروع سال جدید، تیم ظرف چند هفته شرایط را تغییر داد، ولی حمایت و اعتماد هواداران را پشت سر خود داشت. دیدیم بازیکنان چه کردند، همان بازیکنانی که دیگران سعی داشتند بگویند در حد پرسپولیس نیستند، اما همه را انگشت به دهان گذاشتند. سعی کردند بگویند کادر فنی پرسپولیس دیگر تدبیری در چنته ندارد، ولی اگر غیر از آن سه جام، سه جام دیگر هم وجود داشت، هر شش جام را می‌گرفتند.

درویش اضافه کرد: اصلاً نیازی به شعار دادن نیست. به طور قطع به خاطر پرسپولیس، به خاطر هواداران و به خاطر آینده باشگاه، در شایستگی این تیم و کادر فنی شکی نیست که نیاز به اعلام حمایت باشد.  

هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده است و بیشتر از یک قانون نداریم. باید متحد باشیم. یا همه از هم حمایت می‌کنیم یا هیچ‌ موفقیتی در کار نیست. در پرسپولیس هم هیچ چیز مهم‌تر از حمایت هواداران نیست. نباید فراموش کنیم مدتی دچار بدشانسی شدیم و تعداد مصدومیت‌ها واقعاً زیاد شد.  

در همین بازی آخر تعداد زیادی از بچه‌ها بیمار شدند، ولی بزرگترین شانس پرسپولیس هوادارانش هستند. بعضی می‌خواهند این شانس را از پرسپولیس بگیرند.

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تازه‌ترین خبرها