رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 624078

آغاز طرح نظارتی تعزیرات حکومتی ویژه بازار شب یلدا

ساعت 24- رضوی مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: طرح نظارتی تعزیرات حکومتی ویژه بازار شب یلدا از ۱۵ آذرماه در استان آغاز و تا ۳۰ آذرماه ادامه خواهد داشت.

سید مرتضی مدنی اظهار کرد: طرح نظارتی ویژه بازار شب یلدا با هدف نظارت بر فروشگاه‌های مواد غذایی، بنکداران، بازار میوه، آجیل و شیرینی و گل و گیاه در گشت مشترک تعزیرات حکومتی از ۱۵ آذر تا ۳۰ آذر ادامه دارد.

وی افزود: این طرح با رویکرد پیشگیرانه در حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، کنترل بازار و تشدید نظارت در تنظیم بازار و جلوگیری از گران‌فروشی با همکاری دستگاه‌های نظارتی از قبیل جهاد کشاورزی، صمت و اتاق اصناف انجام می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی تصریح کرد: با توجه به اختیارات قانونی واحدهای صنفی متخلف علاوه بر ۱۰ برابر جریمه، به اشد مجازات و تعطیلی واحد صنفی نیز محکوم می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی تعزیرات حکومتی خراسان رضوی، مدنی عنوان کرد: شعب تعزیرات حکومتی به همراهی بازرسان دستگاه‌های متولی و نظارتی از جمله سازمان صمت، بسیج اصناف، صدا و سیما، اتاق اصناف، پلیس امنیت، در غالب اکیپ‌های گشت‌های مشترک با محوریت تعزیرات حکومتی از واحدهای صنفی بازرسی و در صورت مشاهده تخلف پرونده تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

وی بیان کرد: اتحادیه‌های مربوطه باید در این ایام به واحدهای صنفی زیر مجموعه خود نظارت بیشتری داشته باشند و مردم شریف استان نیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی و بهداشتی می‌توانند گزارش شکایت خود را در سامانه شکایات Tazirat۱۳۵.ir ثبت نمایند تا با قید فوریت به تخلف اعلامی رسیدگی شود.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها