رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 628733

این دانشگاه مجوز ندارد

ساعت 24- معاون ستاد علم و فناوری دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد که موسسه موسوم به دانشگاه بین‌المللی زاگرس فاقد هر گونه مجوز از نهادهای ذی‌صلاح در حوزه آموزش عالی است.

 پیرو برخی شایعات مبنی بر ادعاهایی که در حوزه آموزش پزشکی از سوی یک موسسه با تایید نهادهای ذی‌صلاح از جمله شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شده بود، غلامرضا سلیمی معاون ستاد علم و فناوری شورایعالی انقلاب فرهنگی گفت: این ادعا از اساس کذب بوده و شورایعالی انقلاب فرهنگی مجوزی برای موسسه آموزش عالی به نام دانشگاه بین‌المللی زاگرس صادر نکرده است. بر اساس استعلام صورت گرفته هیچ‌گونه مجوز مبنی بر اعطای مجوز با نام دانشگاه بین‌المللی زاگرس از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز برای موسسه مذکور صادر نشده است.

سلیمی تاکید کرد: مجوز موسسات و مراکز آموزش عالی توسط وزارت علوم و وزارت بهداشت با رعایت الزامات و شرایط تخصصی این حوزه صادر می‌شود که اسامی مراکز دارای مجوز نیز در سایت این وزارتخانه‌ها در دسترس همگان است و شورایعالی انقلاب فرهنگی نیز در برخی موارد خاص مصوبه داشته است که مصوبات شورا نیز در سایت شورا در دسترس همگان است. فارس 

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها