رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 628880

آماده‌باش پلیس راهور پایتخت برای نیمه شعبان

اعمال محدودیت تردد در برخی معابر از امشب

ساعت 24- از عصر امروز پلیس به صورت ۱۰۰ درصد در آماده باش هستند و در سطح معابر برای روان سازی ترافیک حضور خواهند داشت. از مسئولین هیات‌های مذهبی نیز تقاضا داریم که تا حد امکان از پیاده رو و سطح رویی کانال‌های آب برای برپایی موکب‌های پخش نذورات استفاده کرده و وارد معابر نشوند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی پیش‌بینی شده در معابر پایتخت همزمان با جشن نیمه شعبان را تشریح کرد.  با اشاره به فرا رسیدن جشن نیمه شعبان و ولادت حضرت صاحب‌الزمان (عج) اظهارکرد: این جشن همواره با استقبال مردم ایران روبه‌رو شده و سال‌هاست که کوچه‌ها و معابر در جشن میلاد امام زمان آذین‌بندی می‌شود. برخی از این جشن‌ها دامنه گسترده‌تری هم پیدا کرده و در سطح معابر اجرا می‌شود. در همین راستا نیز پلیس برای مدیریت ترافیک در آماده‌باش کامل قرار دارد.   وی با بیان اینکه در خیابان‌های مولوی، ۱۷ شهریور و صاحب جمع یکسری محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد، گفـت: از عصر امروز همکاران من صورت ۱۰۰ درصد در آماده باش هستند و در سطح معابر برای روان سازی ترافیک حضور خواهند داشت. از مسئولین هیات‌های مذهبی نیز تقاضا داریم که تا حد امکان از پیاده رو و سطح رویی کانال‌های آب برای برپایی موکب‌های پخش نذورات استفاده کرده و وارد معابر نشوند.

کشیر با بیان اینکه در محدوده خیابان مولوی، خیابان ۱۷ شهریور و صاحب جمع مراسم‌های زیادی برگزار می‌شود، گفت: در همین راستا نیز در این معابر محدودیت تردد خواهیم داشت. همچنین در دیگر مناطق و معابر نیز ممکن است محدودیت تردد به شکل موقتی و مقطعی اجرا شود.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: از شهروندان می‌خواهیم که برای شرکت در مراسمات حتما از حمل و نقل عمومی برای تردد استفاده کرده و کمتر از وسیله نقلیه شخصی برای عزیمت به این محدوده‌ها استفاده کنند. همچنین توصیه می‌کنیم که حضور در این جشن‌ها به شکل محلی یا در مراکز نزدیک به محل سکونت خودشان باشد. ایسنا 

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها