رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 628965

فرار شیطان نقابدار از خانه زن همسایه

فرار شیطان نقابدار از خانه زن همسایه

مرد شیطان صفت وقتی زن آشنا در مقاومت در برابر خواسته اش نقاب او را کنار زده بود لو رفت. این ابلیس کسی جز پسرهمسایه زن جوان نبود که برای سرقت از زن تنها پای در خانه او گذاشته بود.
او وقتی دید هیچ طلا و پولی داخل خانه نیست تسلیم وسوسه شیطان شد و به زن جوان حمله کرد.

یک روز شوم

عقربه‌ها ساعت 7 صبح روز 15 دیماه سال جاری را نشان می‌داد و مرد جوان برای رفتن به محل کارش از خانه‌اش در خیابان مولوی کوچه ثابت شهرستان خرمشهر خارج شد و این در حالی بود که همسر و فرزند هشت ساله‌اش در خانه تنها بودند و هیچکس نمی دانست چه اتفاق شومی رخ خواهد داد و زن تنها تا آخر عمرش کابوس خواهد دید.

تماس دلهره آور

ساعت 10 صبح بود و مرد جوان در حال کار کردن در محل کارش بود که گوشی موبایلش زنگ خورد و همسرش در حالیکه اشک می‌ریخت با صدای گریان و لرزان از شوهرش کمک خواست. مرد نگران به سرعت خودش را به خانه رساند و وقتی وارد خانه شد مشاهده کرد همسر و فرزندش در حالیکه همدیگر را در آغوش گرفتند اشک می‌ریزند و از ترس قدرت صحبت کردن ندارند.

شیطان نقابدار

زن جوان پس از اینکه با رسیدن شوهرش کمی آرام شده بود پرده از سناریوی هولناکی که برای او رقم خورده بود، برداشت.

زن وشوهر خیلی سریع به پلیس مراجعه کردند ثریا در حالیکه آرام اشک می‌ریخت و صدایش لرزان بود به افسر تحقیق گفت: ساعت 8 صبح با بچه­ام سرگرم خوردن صبحانه بودیم که ناگهان احساس کردم یک نفر از پشت بام ساختمان وارد خانه شده است. ترسیده بودم و به سرعت به سمت در ورودی یکی از اتاق‌ها رفتم و تصمیم داشتم همراه فرزندم داخل اتاق پنهان شویم اما ناگهان مرد جوانی با در دست داشتن یک قمه وارد خانه شد. مرد جوان صورتش را با یک پارچه بسته بود و هر چه تلاش کردم که مانع ورودش به اتاق شوم بی‌فایده بود و مرد غریبه با هل دادن در توانست وارد اتاق شود.

وی افزود: شروع به جیغ و فریاد کردم تا یک نفر به کمکم بیاید اما در این صحنه پسر جوان قمه‌اش را روی گردن فرزندم گذاشت و با تهدید به قتل پسرم خواست تا طلا و پول‌های داخل خانه را در اختیارش قرار دهم و این در حالی بود که هیچ پول و طلایی در خانه نبود. فقط به فکر نجات جان پسرم بودم که به سمت مرد جوان حمله کردم و او با قمه‌ای که در دست داشت ضربه‌ای به کتفم زد و در این صحنه پسرم توانست از دست مرد قمه به دست فرار کند.

نجات از صحنه سیاه

مرد جوان وقتی دید که هیچ پول و طلایی داخل خانه نیست به مدت 20 دقیقه داخل اتاق زن جوان را به باد کتک گرفت تا شاید محل طلاها را به او نشان دهم اما بی‌فایده بود.

مرد غریبه که از نبود طلا و پول اطمینان پیدا کرده بود در این صحنه تصمیم به اجرای نقشه شیطانی گرفت و با هل دادن زن جوان روی زمین قصد داشت او را هدف تجاوز قرار دهد که زن جوان در حالیکه مقاومت می‌کرد توانست پارچه روی صورت مرد جوان را بردارد.

زن جوان در این صحنه توانست پارچه را از روی صورت مرد غریبه بردارد و همین کافی بود تا مرد قمه به دست از سوی ثریا شناسایی شود.

مرد شیطان صفت همان پسر همسایه بود که با اطلاع از نبود مرد خانه برای سرقت و اجرای نقشه شیطانی وارد خانه همسایه شده بود.

پسر همسایه وقتی فهمید زن جوان او را شناسایی کرده با توجه به اینکه نقشه‌اش فاش شده به سرعت از خانه خارج و پا به فرار گذاشت.

تحقیقات پلیسی

با این ادعاهای تلخ خیلی زود تیمی از ماموران پلیس برای تحقیقات ویژه پای در خانه زن جوان گذاشتند.

ماموران در این مرحله زن جوان را که هنوز از ترس به سختی حرف می‌زد هدف تحقیق قرار دادند و پس از جمع‌آوری اطلاعات برای دستگیری پسر همسایه وارد عمل شدند.

تیم پلیسی در این شاخه از تحقیقات پی بردند که پسر همسایه که همراه پدرش که در کار جمع‌آوری ضایعات مشغول است زندگی می‌کند.

در این مرحله مشخص شد که این جوان قمه به دست یکی ا زمتهمان سابقه‌دار است که بارها بخاطر سرقت و درگیری با پلیس دستگیر شده و به زندان افتاده است.

ماموران وقتی برای دستگیری متهم دست به کار شدند مشخص شد که پسر جوان پس از فرار از خانه زن جوان ناپدید شده و هیچ کس از اطلاعی از مخفیگاه او ندارد و پدر او نیز با اطلاع از اقدام فرزندش پا به فرار گذاشته و همراه پسرش زندگی مخفیانه‌ای را شروع کرده است.

دادیار شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب خرمشهر در این مرحله دستور داد تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی به صورت ویژه برای دستگیری متهمان وارد عمل شده‌اند.

بنا به این گزارش، با گذشت 2 ماه از این ماجرای شوم هنوز هیچ سرنخی از مخفیگاه مرد قمه به دست نیامده و تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهم ادامه دارد.

 روزنامه توسعه ایرانی

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها