رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 629287

رهبر انقلاب خطاب به مرددین: در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ساعت24 - رهبر انقلاب خطاب به مرددین: در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. توصیه می‌کنم مردم در اولین ساعات ممکن رای خود را به صندوق‌ها بیندازند

حضرت آیت الله خامنه‌ای صبح امروز با حضور در جمع خبرنگاران در محل حسینیه امام خمینی فرمودند: توصیه می‌کنم مردم در اولین ساعات ممکن رای خود را به صندوق‌ها بیندازند. به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دقایقی پیش و اولین دقایقی آغاز انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) آرای خود را به صندوق سیار 110 ریختند.

رهبر معظم انقلاب قبل از رای گیری با حضور در جمع خبرنگاران دو توصیه مهم را خطاب به ملت ایران مطرح فرمودند:

1) در اولین ساعات ممکن رای بدهید 2) در هر حوزه‌ای به تعداد لازم آن حوزه رای بدهید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز جمعه یازدهم اسفندماه 1402 در اولین دقایق آغاز رای‌گیری تاکید کردند: من دو تا توصیه عرض میکنم. توصیه اول من به مردم عزیزمان این است که قرآن به ما فرمود فاستبقوا الخیرات، در کارهای نیک مسابقه بگذارید و پیشی بگیرید از دیگران. من در انتخابات‌های گذشته هم گفتم، امروز هم تاکید میکنم هر چه زودتر از این فرصت استفاده کنید، در اولین ساعات ممکن بروید رایتان را در صندوقها بیندازید.

 توصیه دوم این است که در هر حوزه‌ای به تعداد لازم برای آن حوزه رای بدهید، به کمتر رای ندهید؛ مثلاً در تهران برای خبرگان 16 نفر را احتیاج هست که رای بدهیم، به 16 نفر رای بدهید نه کمتر. یا در تهران برای مجلس شورای اسلامی به 30 نفر بایستی رای بدهیم به کمتر رای ندهید، این توصیه‌ی موکد من است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: ملت عزیزمان بدانند امروز چشم بسیاری از مردم دنیا، چه آحاد مردم و چه افراد سیاسی و صاحبان جایگاه‌های معتبر ملی و سیاسی چشم‌شان به ایران و شماست؛ می‌خواهند ببیند شما در این انتخابات چه می‌کنید و نتیجه انتخابات شما چه می‌شود. هم دوستان ما و افرادی که علاقمند به ملت ایران هستند و هم بدخواهان؛ از همه طرف چشم‌ها مترصد مسائل کشور ما و ملت عزیز ماست. به این توجه کنید؛ دوستان را خوشحال کنید و بدخواهان را ناامید کنید.

ایشان در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار صدا و سیما خاطر نشان کردند: و اما پاسخ به سوال که آخرین حرف من خطاب به مرددین چه چیزی هست؛ آخرین حرف این است که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها