رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 629511

خونی که فقط بایک نگاه ریخته شد

ساعت 24 - پسر موتورسوار که به خاطر چشم در چشم شدن با دو نفر دیگر درگیر شده بود با ضربات چاقو به قتل رسید.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ساعت 5 صبح یکشنبه 13 اسفند مرگ پسر جوانی در یکی از بیمارستان‌های جنوب پایتخت به بازپرس حسین گودرزی اعلام شد. به دنبال گزارش این خبر، تحقیقات در رابطه با مرگ پسر 18 ساله به دستور بازپرس جنایی آغاز شد. در بررسی‌های اولیه مشخص شد پسر جوان به نام امیر و یکی از دوستانش به نام پویا زخمی شده و بعد از انتقال به بیمارستان، امیر تسلیم مرگ شده است.

پویا در رابطه با حادثه‌ای که برایشان رخ داده بود، گفت: آن شب من و امیر و شاهین سوار موتورسیکلت شدیم و در خیابان دور دور می‌کردیم. ناگهان یک موتورسیکلت دو ترک از کنارمان عبور کرد. یکی‌ از راکبان سر اینکه چرا چپ چپ نگاه می‌کنید با ما دعوا کرد. موتورسواران بعد از لحظاتی فرار کردند و ما هم برای اینکه روی آن‌ها را کم کنیم، تعقیبشان کردیم. تعقیب و گریز ادامه داشت تا اینکه در نهایت در نزدیکی پارک لاله تهران به آن‌ها رسیدیم. درگیری دوباره بالا گرفت و یکی از آن‌ها با قمه به ما حمله کرد و من و امیر زخمی شدیم. 

دوستم هر دوی ما را سوار موتورسیکلت کرد تا به بیمارستان برساند اما در بین راه حال امیر وخیم شد و بعد هم در بیمارستان جان باخت.به دنبال اظهارات پسر جوان، تحقیقات برای دستگیری موتورسواران فراری به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت ادامه دارد.

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها