رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 629514

ترافیک سنگین در بزرگراه‌های تهران

ساعت 24- رییس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک سنگین در بزرگراه‌ها و مسیرهای غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران خبر داد و گفت: شهروندان از ترددهای غیر ضروری خودداری کنند.

سرهنگ اسماعیل احسان پور رئیس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۴۰۲ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابر بزرگراهی پرتردد و دارای ترافیکی سنگین و نیمه سنگین اما روان تر نسبت به روزهای قبل در سطح پایتخت بوده‌ایم.

وی ادامه داد: انتهای بار ترافیکی در بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، شهید سلیمانی، صیاد، بابایی، روی پل امام علی (ع)، زین‌الدین، شمس آباد، علامه، شقایق، امام علی (ع)، جانبازان، شهید سلیمانی، صیاد شیرازی است و رسالت هم فعلاً بدون ترافیک است.

سرهنگ احسان پور در خصوص ترافیک در محورهای غربی پایتخت افزود: انتهای بار ترافیک در بزرگراه‌های شیخ فضل الله، پل جناح، همت، بعد از جنت آباد، چمران، نهج‌البلاغه، یادگار امام (ره)،حکیم و پیامبر است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع) و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی است و داخل تونل توحید ترافیک منظم و در حال حرکت هستند.

وی همچنین گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ به منظور اجرای طرح جناغی‌ها در معابر بزرگراهی حضور دارند تا از حرکت و تغییر مسیرهای ناگهانی خودروها جهت ورود به رمپ‌ها و خروجی بزرگراه‌ها خودداری کرده و با این کار نظم خاصی را به معابر شهری می‌دهند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ افزود: ترافیک امروز از مسیرهای غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران سنگین است که می‌طلبد شهروندان گرامی ضمن مدیریت سفرهای خود از ترددهای غیر ضروری در سطح معابر پایتخت خودداری کنند. مهر 

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها