رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 629575

تاکسی ون برقی فردا وارد تهران می‌شود

ساعت 24- سخن‌گوی شهرداری تهران از رونمایی اولین نمونه اتوبوس و تاکسی‌های برقی وارداتی فردا در پایتخت خبر داد و گفت: «امیدواریم با همکاری بانک مرکزی از اردیبهشت و خرداد سال آینده ورود این تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها و ون‌ها را به شهر تهران شاهد باشیم.»

تاکسی ون برقی فردا وارد تهران می‌شود

عبدالمطهر محمدخانی امروز در نشستی خبری گفت: «در موضوع حمل‌ونقل عمومی می‌توانیم همکاری و همراهی شورا و شهرداری را ببینیم و ریل‌گذاری کلیدی که شورا در تصویب بودجه ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ داشت، نشان می‌دهد که در مسیر طی‌شده اولویت اصلی مردم تهران بحث حمل‌ونقل عمومی است.»

محمدخانی گفت: «ما در این دوره ناوگان ون را به‌صورت ۱۰۰ درصد فرسوده تحویل گرفتیم و تعداد اتوبوس‌ها در چهار سال دوره پنجم مدیریت شهری کاهش یافته بود. »

سخن‌گوی شهرداری تهران اضافه کرد: «در سال ۱۴۰۲ حتماً تلاش‌های ما هنوز به سرانجام نرسیده، اما در مقایسه با گذشته اتفاقات بزرگی رخ داده است. در مقایسه با تمام چهار سال دوره قبل، بیش از سه برابر اتوبوس نو به ناوگان اتوبوسرانی اضافه کردیم که البته هنوز با وضعیت مطلوب فاصله داریم.»

محمدخانی گفت: «همان‌طورکه می‌دانید، قرارداد دوهزار و ۵۰۰ اتوبوس، ۲۷ هزار و ۵۰۰ تاکسی و ۱۰ هزار ون و ۱۵۰ هزار موتورسیکلت برقی اجرایی شده و اواخر بهار آینده در تهران شاهد ورود این اتوبوس‌ها و ون‌ها و موتورها به ناوگان حمل و نقل عمومی خواهیم بود. »

صد 

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها