رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 629631

باز هم اختلال در متروی تهران

ساعت 24- شهروندان اعلام کردند خط ۳ متروی تهران در برخی از ایستگاه‌ها از جمله منیریه دچار اختلال شده است.

 در حالی که شهروندان اعلام کردند خط ۳ مترو تهران در برخی از ایستگاه‌ها از جمله منیریه دچار اختلال شده است، مترو تهران این موضوع را رد کرد.

صبح امروز بر اساس گفته شاهدان عینی ایستگاه منیریه در خط ۳ مترو دچار اختلال شد و این موضوع باعث توقف در حرکت قطارها در سایر ایستگاه‌ها هم شد.

یکی از مسافران مترو به فارس گفت: نیم ساعت در ایستگاه شریعتی خط آزادگان به سمت قائم معطل شدیم و ازدحام جمیعت ثانیه به ثانیه بیشتر می شد.

وی ادامه داد: اعلام کردند که اختلال در ایستگاه منیریه پیش آمده است.

یکی دیگر از مسافران مترو هم گفت قطار در ایستگاه منیریه و تئاتر شهر هم توقف نکرد و ازدحام شدید جمعیت بود. با هادی زند مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تماس گرفت و آن‌ها هر گونه اختلال در خط ۳ را رد کرده و تاکید کردند که شرایط عادی است.

بر اساس این گزارش، طی چند روز گذشته اختلالات زیادی در ایستگاه‌های مترو رخ و حتی ایستگاه میدان شوش به دلیل اتصالی برق آتش گرفت و ماموران آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

روز گذشته هم مطهر محمدخانی سخنگوی شهرداری تهران ضمن عذرخواهی از مردم گفت زمانی که مترو را گرفتیم وضعیت فاجعه بار بود، در حال اورهال و بازسازی هستیم اما با نقطه مطلوب فاصله داریم. فارس 

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها