رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 631183

آخرین وضعیت سعید راد در بیمارستان

آخرین وضعیت سعید راد در بیمارستان

برخی خبرها در کانال‌های مجازی از وخامت اوضاعِ سعید راد حکایت دارد که حقیقت چیز دیگری است. روز ششم فروردین‌ماه بود که اولین بار خبری از بستری شدنِ سعید راد در بیمارستان مطرح شد. این خبر را محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی که به عیادت از هنرمندان پیشکسوت رفته بود اعلام کرد.

او گفته بود که سعید راد از مدتی پیش بر اثر شکستگی استخوان در بیمارستان بستری شده است.بازیگری که در چند سال اخیر کمتر جلوی دوربین سریال یا فیلمی قرار گرفت. البته خبری از از حضورش در فیلم «بزرگ» به کارگردانی ژوبین قادری رسانه‌ای شد که نکته‌ای از پیشرفتِ تولید این فیلم هم به میان نیامد. کاری که به تعبیرِ خود سعید راد ادای دینی به سینمای کلاسیک قهرمان‌محور، با اخلاق و نوستالژیک که پدر کارگردان یعنی ایرج قادری از پایه‌گذارانش بوده است. سینمایی که مورد علاقه اوست و همواره به این نکته اشاره کرده که امروز سینما به دنبال کارهای تجاری است که این سینما مورد پسند من نیست. اما سعید راد این روزها در بیمارستان بستری است و خبرهای ضد و نقیض درباره این بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون به انحاء مختلفی مطرح می‌شود. برخی از کانال‌های مجازی می‌گویند او وضعیت جسمانی خوبی ندارد و برخی از رسانه‌ها هم از ادامه درمان او در بیمارستان خبر می‌دهند.

پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد سعید راد هنوز تحت درمان است و به دلیل شکستگی استخوان لگن در بیمارستان بستری شده است. چندین جراحی روی او انجام شده اما تا بهبودی کامل او در بیمارستان می‌ماند. وضعیت درمان او به شکلِ معمول و عادی پیش می‌رود و هیچ وخامتی هم در کار نیست.البته دختر سعید راد هم خبر از تحت درمان بودنِ پدرش در بیمارستان داده بود.

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تازه‌ترین خبرها