رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 631788

تردد وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران شمال ممنوع است

ساعت4- 3پلیس راه کشور آخرین وضعیت جوی ترافیکی محورهای شمالی را اعلام کرد و بر این اساس تردد وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران شمال ممنوع است.

ب

ه گزارش خبرنگار مهر، بر اساس پلیس راه کشور؛ تردد همه وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل ماسال تا تویر و حدفاصل هزارچم تا سیاه بیشه، ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده‌های بایجان، گزنک و آب اسک، ترافیک نیمه سنگین در آزادراه رشت – قزوین محدوده رودبار مشاهده شده است.

همچنین تردد روان در محورهای آزادراه تهران – شمال مسیر (شمال به جنوب) و محور فیروزکوه مسیر (رفت و برگشت) وجود دارد. ضمناً محور چالوس دارای بارش برف و باران و مه گرفتگی در ارتفاعات و سایر محورهای شمالی دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات هستند.

آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محورها نیز نشان می‌دهد که تردد در محورهای دیگر روان است.

آخرین وضعیت جوی نیز بدین صورت است که در برخی از محورهای استان‌های البرز، مازندران، اردبیل، خراسان رضوی و زنجان بارش برف و باران و در برخی از محورهای استان‌های گیلان، قزوین، گلستان، سمنان، خراسان شمالی و خراسان جنوبی بارش باران خواهیم داشت.

محورهای دارای انسداد فصلی نیز شامل سروآباد - پاوه، سی سخت - پادنا، گنجنامه – تویسرکان، وازک – بلده و - پونل – خلخال است.

لازم به ذکر است تردد همه وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها