رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 634134

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان خبر داد:

آموزش‌های مهارتی در خدمت ارتقاء مهارت معلولین قرار می گیرد

ساعت 24- سید علی علوی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان در دیدار با نصرالله ابراهیمی مشاور استاندار در امور معلولین از آمادگی این اداره کل در راستای ارتقاء مهارت معلولین و افراد با نیازهای ویژه در سطح استان خبر داد.

 سید علی علوی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان در دیدار با نصرالله ابراهیمی مشاور استاندار در امور معلولین از آمادگی این اداره کل در راستای ارتقاء مهارت معلولین و افراد با نیازهای ویژه در سطح استان خبر داد.

علوی افزود: خدمت به جامعه معلولین و توانخواهان یکی از وظایف اجتماعی و ذاتی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان که این اداره کل آمادگی کامل خود را در این راستا با هدف بهره گیری بازار کار از پتانسیل عظیم این قشر از جامعه در قالب انعقاد تفاهم نامه همکاری اعلام می‌نماید.

در ادامه نصرالله ابراهیمی مشاور استاندار در امور معلولین نیز در سخنانی با تقدیر از همکاری و تعاملات صورت گرفته توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان در ارتقاء مهارت معلولین و توانخواهان در سنوات گذشته خواستار توسعه این خدمت به این قشر از جامعه شد.

ابراهیمی ارائه آموزش‌های مهارتی به نابینایان و کم بینایان سطح استان د موضوع نرم افزارهای صفحه خوان را گامی مهم در جهت توانمندی و بهره گیری این عزیزان از آخرین اطلاعات و دانش روز دنیا دانست و خواستار قرارگیری ارائه آموزش‌های مهارتی در حوزه فناوری اطلاعات برای این افراد شد.

خبر آنلاین 

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها