رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 634344

17 هزار بلیت بازی پرسپولیس باقی مانده

ساعت 24 - پرسپولیس جمعه شب در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال خوزستان است و بلیت‌فروشی این مسابقه کماکان ادامه دارد.

به گزارش "ورزش سه"، بلیت‌فروشی بازی حساس پرسپولیس – استقلال خوزستان از هفته بیست و هشتم کماکان ادامه دارد و بلیت‌های زیادی فروش نرفته است.

بلیت‌فروشی این بازی از شروع هفته آغاز شد چرا که قرار بود این مسابقه روز سه‌شنبه برگزار شود هر چند در 24 ساعت نخست تنها افرادی قادر به خرید بلیت بودند که کارت هواداری پرسپولیس را داشته باشند و با تخفیف ویژه بلیت می‌خرند.

در شرایطی که به نظر می‌رسید چیزی حدود 35 تا 40 هزار بلیت برای این مسابقه در نظر گرفته شده بود، حالا در فاصله دو روز باقی‌مانده تا آن مسابقه چیزی حدود 17 هزار بلیت فروش نرفته باقی‌مانده است.

نکته اینجاست که برای این مسابقه هیچ بلیتی برای جایگاه جنوب غربی طبقه اول و طبقه پایین جایگاهی که بانوان پرسپولیسی اسکان می‌یابند در نظر گرفته نشده است که ظاهرا به اتفاقات و حواشی بازی پرسپولیس مقابل سپاهان ارتباط داشته باشد.

گفتنی است بلیت‌های باقی‌مانده بیشتر مربوط به سکوهای طبقه دوم روبروی جایگاه است و در طبقه پایین آن با اینکه گرانبهاترین بلیت به فروش می‌رسد چیزی حدود هزار بلیت باقی‌مانده است.

قیمت بلیت‌های طبقه دوم 50 هزار تومان است که با تخفیف هواداری 35 هزار تومان به فروش می‌رسد. پشت دروازه شمالی 100 هزار تومان و روبروی جایگاه 300 هزار تومان قیمت گذاری شده است که با تخفیف ویژه دارندگان کارت هواداری 70 و 210 هزار تومان به فروش می‌رسد.

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها