رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 634634

صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد؛

بازنشستگان برای تحویل اسناد معوقه درمان دو هفته مهلت دارند

ساعت 24- صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: بازنشستگان برای تحویل همه اسناد معوقه درمان از ۷ تا ۲۱ خرداد ماه جاری مهلت ۲ هفته‌ای برای تحویل اسناد معوقه درمان تعیین شده است.

به نقل از صندوق بازنشستگی کشوری؛ بازنشستگان از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ روزهای ۷ تا ۲۱ خردادماه به مدت دو هفته فرصت دارند اسناد هزینه درمانی خود را تحویل نمایندگان منتخب بیمه ملت دهند تا پس از پایان دریافت همه اسناد معوقه، فرایند ثبت، ارزیابی و متعاقب آن پرداخت خسارات متعلقه به انجام برسد.

شرکت بیمه ملت که در مناقصه امسال برنده بیمه تکمیلی درمان صندوق بازنشستگی کشوری شده است در راستای ارائه خدمات به بازنشستگان، لیست نمایندگان منتخب برای دریافت و ثبت اسناد درمانی مربوط به ابتدای سال ۱۴۰۳ تاکنون را اعلام کرده است.

بر این اساس بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به نشانی‌های اعلام شده، از لیست کامل این مراکز در سراسر کشور مطلع شده و نسبت به ثبت و دریافت خدمات درمانی خود از طرق اعلام شده اقدام کنند و لیست مذکور به طور مستمر به روزرسانی شده و آخرین نسخه آن قابل دسترس خواهد بود.

بازنشستگان می‌توانند برای تحویل مدارک پزشکی از صبح دوشنبه ۷ خرداد از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ در روزهای غیر تعطیل تا روز دوشنبه تاریخ ۲۱ خردادماه سال جاری به مدت دو هفته به نمایندگان منتخب مراجعه کنند.

مهر 

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تازه‌ترین خبرها