رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 634648

کدام منتخبان عضو «فراکسیون انقلاب اسلامی» مجلس دوازدهم شدند؟

ساعت 24- با برگزاری اولین جلسه مجمع عمومی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم، اعضای این فراکسیون مشخص شدند.

روز گذشته اولین جلسه رسمی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم برگزار شد که در این جلسه ۲۱۲ منتخب فرم عضویت در این فراکسیون را پر کردند. البته با توجه به حضور نداشتن تعدادی از منتخبان در جلسه روز گذشته، این احتمال وجود دارد که تعداد اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی افزایش پیدا کند.

بر اساس اعلام هیات اجرایی موقت فراکسیون اکثریت، منتخبانی که فرم عضویت را تکمیل و امضا کردند، فرم آن‌ها به هیات رئیسه فراکسیون تحویل داشته شده و این منتخبان به عنوان عضو رسمی فراکسیون شناخته خواهند شد و در صورت عضویت و فعالیت هر کدام از اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی در سایر فراکسیون‌های سیاسی، عضویت آن‌ها کم لن یکن تلقی می‌شود.

اسامی اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم

۱- فرشاد ابراهیم پور منتخب ایذه و باغملک

۲- نادرقلی ابراهیمی منتخب اراک

۳- ابوالفضل ابوترابی منتخب نجف آباد

۴- موسی احمدی منتخب کنگان، دیر و عسلویه

۵- وحید احمدی منتخب کنگاور

۶- علی احمدی منتخب میاندوآب

۷- محمدرضا احمدی منتخب رشت

۸- حسنعلی اخلاقی امیری منتخب مشهد

۹- سلمان اسحاقی منتخب قائنات و زیرکوه

۱۰- مهدی اسماعیلی منتخب میانه

۱۱- حسین امامی راد منتخب چناران

۱۲- عبدالغفور امان نژاد منتخب گرگان و آق قلا

۱۳- محمد امیر منتخب اهواز

۱۴- شارلی اویه تکیه منتخب مسیحیان آشوری و کلدانی

۱۵- عبدالجلال ایری منتخب کردکوی، ترکمن، بندرگز

۱۶- علی آذری منتخب قوچان

۱۷- احمد آریایی نژاد منتخب ملایر

۱۸- الهام آزاد منتخب نائین و خور و بیابانک

۱۹- احد آزادی خواه منتخب ملایر

۲۰- محمد آشوری منتخب بندرعباس

۲۱- مرتضی آقاتهرانی منتخب تهران

۲۲- علی بابایی کارنامی منتخب ساری

۲۳- علی اصغر باقرزاده منتخب بابلسر

۲۴- امیرحسین بانکی پور فرد منتخب اصفهان

۲۵- احمد بخشایش‌اردستانی منتخب اردستان

۲۶- رسول بخشی دستجردی منتخب اصفهان

۲۷- صدیف بدری منتخب اردبیل

۲۸- بهشید برخوردار منتخب زرتشتیان

۲۹- فرهاد بشیری منتخب پاکدشت

۳۰- محمد بیات منتخب خمین

۳۱- محمد انوربیجار زهی منتخب چابهار

۳۲- عباس بیگدلی منتخب تاکستان

۳۳- احد بیوته منتخب اردبیل

۳۴- عباس پاپی زاده دزفول منتخب دزفول

۳۵- نصرالله پژمانفر منتخب مشهد

۳۶- جعفر پورکبگانی منتخب بوشهر، گناوه و دیلم

۳۷- اکبر پولادی منتخب لنجان

۳۸- کامران پولادی منتخب نوشهر

۳۹- رضا تقی‌پور انوری منتخب تهران

۴۰- فتح الله توسلی منتخب بهار و کبودرآهنگ

۴۱- امیرحسین ثابتی منفرد منتخب تهران

۴۲- رضا جباری منتخب مسجدسلیمان

۴۳- فاطمه جراره منتخب بندرعباس

۴۴- ابوالقاسم جراره منتخب تهران

۴۵- علی جعفری آذر منتخب تبریز

۴۶- شهین جهانگیری منتخب ارومیه

۴۷- محمدصالح جوکار منتخب یزد

۴۸- اسدالله چراغی منتخب مهران، دهلران و آبادانان

۴۹- حمیدرضا حاجی بابایی منتخب همدان

۵۰- رضا حاجی پور منتخب آمل

۵۱- حسینعلی حاجی دلیگانی منتخب شاهین شهر

۵۲- عزت الله حبیب زاده منتخب مرند و جلفا

۵۳- علی حدادی منتخب ساوجبلاغ، طالقان و هشتگرد

۵۴- شهباز حسن پور بیگلری منتخب کرمان

۵۵- حسن حسن نتاج منتخب بابل

۵۶- کمال حسین پور منتخب پیرانشهر و سردشت

۵۷- سید اسماعیل حسینی منتخب شیراز

۵۸- سید نجیب حسینی منتخب مینودشت

۵۹- سید شمس‌الدین حسینی منتخب رامسر و تنکابن

۶۰- سید جواد حسینی کیا منتخب سنقر

۶۱- حسین حق وردی منتخب شهریاد، قدس و ملارد

۶۲- سید مسعود خاتمی منتخب گلپایگان و خوانسار

۶۳- زهرا خدادادی منتخب ملکان

۶۴- علی خزایی منتخب ورامین و قرچک و پیشوا

۶۵- علی خضریان منتخب تهران

۶۶- هاشم خنفری‌پورجعفری منتخب شادگان

۶۷- مجید داغری منتخب هویزه و دشت آزادگان

۶۸- رحیم دل بامری منتخب ایرانشهر

۶۹- محمدنور دهانی منتخب سراوان

۷۰- مجید دوستعلی منتخب کرمان

۷۱- سید سلمان ذاکر منتخب ارومیه

۷۲- مجتبی ذوالنوری منتخب قم

۷۳- احمد راستینه منتخب شهرکرد

۷۴- شاهرخ رامین منتخب دماوند و فیروزکوه

۷۵- مجتبی رحماندوست نماینده تهران

۷۶- رمضانعلی رحیمی منتخب فلاورجان

۷۷- حمید رسایی منتخب تهران

۷۸- محمد رستمی منتخب نیشابور

۷۹- محمد رشیدی منتخب کرمانشاه

۸۰- بابک رضازاده منتخب مشکین شهر

۸۱- ابراهیم رضایی منتخب دشتستان

۸۲- محمدرضا رضایی کوچی منتخب جهرم

۸۳- سمیه رفیعی منتخب تهران

۸۴- اکبر رنجبرزاده منتخب اسدآباد

۸۵- قاسم روانبخش منتخب قم

۸۶- عبدالحسین روح الامینی منتخب تهران

۸۷- محمدمنان رئیسی منتخب قم

۸۸- رحیم زارع منتخب آباده و بوانات

۸۹- غلامحسین زارعی منتخب دشتی و تنگستان

۹۰- مجتبی زارعی منتخب تهران

۹۱- علیرضا زندیان منتخب بیجار

۹۲- محسن زنگنه منتخب تربت حیدریه

۹۳- سید محمد سادات ابراهیمی منتخب شوشتر

۹۴- عثمان سالاری منتخب تربت جام، تایباد و باخزر

۹۵- محمد سبزی منتخب ساوه

۹۶- سلام ستوده منتخب مهاباد

۹۷- محمد سراج منتخب تهران

۹۸- محمد سرگزی منتخب زابل

۹۹- جواد سعدون زاده منتخب آبادان

۱۰۰- بهنام سعیدی منتخب جیرفت و عنبراباد

۱۰۱- سید یحیی سلیمانی منتخب نیشابور

۱۰۲- علیرضا سلیمی منتخب تهران

۱۰۳- رمضانعلی سنگدوینی منتخب گرگان

۱۰۴- اسماعیل سیاوشی منتخب فریدن و چادگان

۱۰۵- فرامرز شاهسواری منتخب هشترود و چاراویماق

۱۰۶- آرا شاوردیان منتخب مسیحیان ارامنه شمال

۱۰۷- غلامرضا شریعتی منتخب بهشهر

۱۰۸- مالک شریعتی نیاسر منتخب تهران

۱۰۹- منصور شکراللهی منتخب کهنوج

۱۱۰- فرهاد شهرکی منتخب زابل

۱۱۱- حسینعلی شهریاری منتخب زاهدان

۱۱۲- علی شیرین زاد منتخب کرج و اشتهارد

۱۱۳- رضا صدیقی منتخب تبریز

۱۱۴- عباس صوفی منتخب همدان

۱۱۵- مصطفی طاهری منتخب زنجان

۱۱۶- مهدی طغیانی منتخب اصفهان

۱۱۷- فرهاد طهماسبی منتخب نی ریز و استهبان

۱۱۸- ابوالفضل ظهره وند منتخب تهران

۱۱۹- میثم ظهوریان منتخب مشهد

۱۲۰- روح الله عباسپور منتخب بویین زهرا

۱۲۱- علیرضا عباسی منتخب کرج و اشتهارد

۱۲۲- اسفندیار عبدالهی منتخب مرودشت

۱۲۳- حسین عبدلی منتخب نطنز

۱۲۴- احمد عجم منتخب شاهرود و میامی

۱۲۵- یاسر عربی منتخب گرمسار

۱۲۶- ابراهیم عزیزی منتخب شیراز

۱۲۷- ابراهیم عزیزی منتخب تهران

۱۲۸- محمدجواد عسکری منتخب داراب و زرین دشت

۱۲۹- احسان عظیمی راد منتخب مشهد

۱۳۰- رضا علیزاده منتخب ورزقان

۱۳۱- علی اکبر علیزاده برمی منتخب دامغان

۱۳۲- موسی غضنفرآبادی منتخب بم

۱۳۳- کامران غضنفری منتخب تهران

۱۳۴- محسن فتحی منتخب سنندج

۱۳۵- محمد مهدی فروردین منتخب فیروزآباد، قیر و کارزین

۱۳۶- مهدی فلاح منتخب رشت

۱۳۷- سارا فلاحی منتخب ایلام

۱۳۸- پیمان فلسفی منتخب تهران

۱۳۹- جعفر قادری منتخب شیراز

۱۴۰- حبیب قاسمی منتخب شهرضا و دهاقان

۱۴۱- سیداحسان قاضی زاده‌هاشمی منتخب فریمان

۱۴۲- محمدباقر قالیباف منتخب تهران

۱۴۳- حسن قشقاوی منتخب رباط کریم و بهارستان

۱۴۴- زینب قیصری منتخب تهران

۱۴۵- سیدحمیدرضا کاظمی منتخب پلدختر

۱۴۶- علی کرد منتخب خاش

۱۴۷- رحیم کریمی منتخب سمیرم

۱۴۸- امید کریمیان منتخب مریوان

۱۴۹- علی کشوری منتخب قائمشهر و سوادکوه

۱۵۰- محمد کعب عمیر منتخب شوش

۱۵۱- محمد کوثری منتخب تهران

۱۵۲- مهدی کوچک زاده منتخب تهران

۱۵۳- جبار کوچکی نژاد منتخب رشت

۱۵۴- عباس گلرو منتخب سمنان

۱۵۵- مهرداد گودرزوند چگینی منتخب رودبار

۱۵۶- عباس گودرزی منتخب بروجرد

۱۵۷- حمیدرضا گودرزی منتخب الیگودرز

۱۵۸- زهره سادات لاجوردی منتخب تهران

۱۵۹- روح الله لک علی‌ابادی منتخب درود و ازنا

۱۶۰- فداحسین مالکی منتخب زاهدان

۱۶۱- روح الله متفکرآزاد منتخب تبریز

۱۶۲- منوچهر متکی منتخب تهران

۱۶۳- بهروز محبی نجم آبادی منتخب سبزوار

۱۶۴- فاطمه محمدبیگی منتخب قزوین

۱۶۵- هادی محمدپور منتخب گناباد

۱۶۶- حسین محمدزاده منتخب درگز

۱۶۷- محمد حسین محمدی منتخب سلسله و دلفان

۱۶۸- سید مرتضی محمودی منتخب تهران

۱۶۹- جلیل مختار منتخب آبادان

۱۷۰- احمد مرادی منتخب بندرعباس

۱۷۱- عبدالرضا مصری منتخب کرمانشاه

۱۷۲- مصطفی مطورزاده منتخب خرمشهر

۱۷۳- محمدطلا مظلومی منتخب بهبهان

۱۷۴- محمد معتمدی زاده منتخب سیرجان

۱۷۵- مصطفی معینی ارانی منتخب کاشان

۱۷۶- محمد مهدی مفتح منتخب تویسرکان

۱۷۷- عباس مقتدایی منتخب اصفهان

۱۷۸- فاطمه مقصودی منتخب بروجرد

۱۷۹- حاکم ممکان منتخب ارومیه

۱۸۰- علیرضا منادی منتخب تبریز

۱۸۱- گغارد منصوریان منتخب مسیحیان ارامنه جنوب

۱۸۲- سید محمد موحد منتخب کهیگیلویه

۱۸۳- سید موسی موسوی منتخب لامرد

۱۸۴- سید روح الله موسوی منتخب لردگان

۱۸۵- سید محسن موسوی زاده منتخب اهواز

۱۸۶- سید محمد مولوی منتخب آبادان

۱۸۷- غلامرضا میرزایی منتخب بروجن

۱۸۸- محمد میرزایی منتخب تکاب و شاهین‌دژ

۱۸۹- سید جلیل میرمحمدی میبد و تفت

۱۹۰- احمد نادری منتخب تهران

۱۹۱- سید محمود نبویان منتخب تهران

۱۹۲- روح الله نجابت منتخب شیراز

۱۹۳- عادل نجف زاده منتخب خوی و چایپاره

۱۹۴- ابراهیم نجفی اسپیلی منتخب آستانه اشرفیه

۱۹۵- علی اصغر نخعی راد منتخب مشهد

۱۹۶- محمد نصیری منتخب طبس، فردوس، بشرویه و سرایان

۱۹۷- امیرحسین نظری منتخب رامهرمز

۱۹۸- محمدتقی نقدعلی منتخب خمینی شهر

۱۹۹- بیژن نوباوه وطن منتخب تهران

۲۰۰- رحمت الله نوروزی منتخب علی اباد کتول

۲۰۱- علیرضا نوین منتخب تبریز

۲۰۲- محمدجواد نیک بین منتخب بردسکن و کاشمر

۲۰۳- علی نیکزاد ثمرین منتخب اردبیل

۲۰۴- هوشنگ هادیان پور منتخب شازند

۲۰۵- سید حسین‌هاشمی منتخب بیرجند

۲۰۶- سید عبدالکریم هاشمی منتخب میناب

۲۰۷- سالار ولایتمدار منتخب قزوین

۲۰۸- حامد یزدیان منتخب اصفهان

۲۰۹- سیدعلی یزدیخواه منتخب تهران

۲۱۰- رستگار یوسفی منتخب اورامانات

۲۱۱- مجتبی یوسفی منتخب اهواز

مهر 

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تازه‌ترین خبرها