رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 635693

حزب اعتدال و توسعه پشت پزشکیان آمد؛ از واعظی و نوبخت تا جنتی /حمایت علنی حزب کارگزاران از کاندیدای اصلاح طلب

ساعت 24-سید علی آقازاده به‌عنوان رئیس ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه و مسئول هماهنگی با ستاد مرکزی پزشکیان معرفی شد.

 جلسه هماهنگی ستادهای انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه با ستاد مرکزی مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.

 در این دیدار که با حضور محمدباقر نوبخت، دبیر کل حزب اعتدال و توسعه و روسای ارکان برگزار شد، مقرر شد تا کلیه ظرفیت‌های بالقوه حزب در جهت پیروزی مسعود پزشکیان در کارزار انتخابات ریاست جمهوری۱۴۰۳ به کار گرفته شود.

ضمن قدردانی و استقبال پزشکیان نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری از ظرفیت‌ها و امکانات به کارگرفته شده از سوی حزب اعتدال و توسعه، سید علی آقازاده به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه و مسئول هماهنگی با ستاد مرکزی پزشکیان معرفی شد.

حزب اعتدال و توسعه پشت پزشکیان آمد؛ از واعظی و نوبخت تا جنتی /حمایت علنی حزب کارگزاران از کاندیدای اصلاح طلب

حزب کارگزاران از نامزدی پزشکیان در انتخابات ریاست‌جمهوری حمایت کرد همچنین حزب کارگزاران سازندگی با صدور بیانیه‌ای رسما از کاندیداتوری «مسعود پزشکیان» در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری حمایت کرد.

بنا به روایت ایرنا، در این بیانیه کارگزاران، پزشکیان را سیاستمداری پاکدست و فروتن، دانشوری که ۱۶ سال به عنوان نماینده تبریز، وکیل همه ملت ایران بوده است و در کوران حوادث سال‌های ۱۳۸۸ و ۱۴۰۱ و پیش از آن در سال ۱۳۷۸ که مقاطعی حساس از تاریخ معاصر ایران بوده است، شجاعت و مسوولیت‌پذیری خود را نشان داده است و بدون محافظه‌کاری و تندروی، صدای ملت بوده است، معرفی و تاکید کرد: مدیریت و سلامت رفتار او در مقام وزیر بهداشت و تلاش برای تحقق عدالت در نظام سلامت از او چهره‌ای مردمی ساخته است و همین کارنامه سبب اقبال جامعه به او شده است.

حزب کارگزاران اعلام کرد: ما کارگزاران سازندگی ایران البته در فهم خود از اقتصاد، توسعه، جامعه، عدالت و اصلاحات نکاتی داریم که آن را با مسعود پزشکیان بوقت مقتضی در میان می‌گذاریم، اما به عنوان عضوی از جبهه اصلاحات در فرآیند رای به ایشان نقش داشته و از تصمیم جبهه اصلاحات در معرفی ایشان به عنوان یکی از سه نامزد اصلاح‌طلبان حمایت کرده ایم و منتظر تحقق وعده رهبر اصلاحات، جناب آقای سیدمحمد خاتمی در حمایت از نامزد جبهه اصلاحات هستیم و در رسانه حزب نیز این حمایت را اعلام کرده‌ایم.

ایرنا 

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تازه‌ترین خبرها